• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Arayıp Bulamadığınız Şarkıları Buradan Paylaşıyoruz

1:03 de başlayan şarkı ;
Sonunda buldum.

Son düzenleme:
http://www.ligtv.com.tr/haber/harbiden-vay-bee 1.57'den sonra ki keman sesini bulabilirmisiniz teşekkür ederim

Hatırladım şimdi :D birisi müzik yarışmasında paylaşmıştı :D

----------

Video bulunamadı Yazıyor bende :S
bendim paylasan :P görsem söylerdim bu diye farcry3 müziklerinden olursa yardımcı olurum.

video bende açılıyor ama arkadaşın dediği 2-3saniyelik ses ile bulmak zor gibi :)

bendim paylasan :P görsem söylerdim bu diye farcry3 müziklerinden olursa yardımcı olurum.

video bende açılıyor ama arkadaşın dediği 2-3saniyelik ses ile bulmak zor gibi :)
12 eylül - darbe dönemi ile ilgli belgesellerde ve trt'de yayımlanan çoğu belgeselde çalıyor. 60-70 ve 70-80 arası trt fon müziklerini vs.. her yeri aradım bulamadım. Bulan varsa bana ö.m atarsa sevinirim :D

bu arada belgesellere bakarken bunu buldum; arayan veya hatırlayan varsa (türk komedi filmlerinden) buyrun :)

Geri