• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Deepblue # Röportaj # 24.03.2013

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Muhabir
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Benden başka , o yüreği yemiş insan varmı ki atabilsin resul :fky:
Kahraman abi var oda benden sonra denedi , ondada işe yaramadı maalesef ki..

Valla hakan moderatör birisiydi diye hatırlıyorum :D

Neyse bu arada ümit abiyi banlamanın bir yolu var ama bende kalsın :D

KaRa : - Bu elemanı tarif edecek laf bulamıyorum, hem çok saygılı hem çok efendi, hem sorumluluk sahibi ama aynı zamanda saygısızlık etmediği halde beni delirtebilen birisi. Fakat kendisine hiç bir zaman gerçek anlamda kızmam ve biliyorum ki ben ona ne dersem diyim o da bana kızmaz, o nedenle kendisini çok severim ve yine kardeşim olarak görürüm. Adamın dibisin dibi :D
Ümit abi seni delirtmeyi çok seviyorum nedendir bilmiyorumda. :D Bak nescafe bardağıyla çay içtiğini şikayet edicektim şimdi hatırladım nescafe firmasının telefonunu bilen yazsında el birliğiyle şikayet edelim :D

Ümit abi seni delirtmeyi çok seviyorum nedendir bilmiyorumda. :D Bak nescafe bardağıyla çay içtiğini şikayet edicektim şimdi hatırladım nescafe firmasının telefonunu bilen yazsında el birliğiyle şikayet edelim :D

Seymen rüşvet iste çaktırma vermesse ararız :D

Seymen kızdırma beni çükünü keser eline veririm ha :D

Cemyılmaza göre seni çine götüren başka biri :D İzleyenler anlar.
Yengeyle hala evli misiniz ? Olayı tam anlamadım da :D

Ümit abi maxigameyi açmadan önce :

lgzyl.jpg

Geri