• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

ArcHera Online | 100 Cap Only CH | New Systems | Play2Win | Job Based |03.05.2019

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Quatro
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Valla kusura bakma ama ben burada bırak Prossionel paketi, Standart + paket bile kullandığından şüpheliyim. Neyse ben sana özellikleri yazmayacağım. Zaten o peketin özelliklerini bilenler bana hak veriyordur şimdi. Herkesin kendi kararı sonuçta. Sistemin bu haliyle bile güzel ama, ben bu yalandan sonra başlamayı düşünmüyorum. Sana kolay gelsin

XM5jl7.png

Buyrun Professional paket kullandığımızın kanıtı. Professional paket olmasa renkli globaller olmaz. Özelliklerini bilenler biliyor diyorsun fakat sen biliyorsun. Bilinçli eleştiri yaparsan sevinirim.

Son düzenleme:
Valla kusura bakma ama ben burada bırak Prossionel paketi, Standart + paket bile kullandığından şüpheliyim. Neyse ben sana özellikleri yazmayacağım. Zaten o peketin özelliklerini bilenler bana hak veriyordur şimdi. Herkesin kendi kararı sonuçta. Sistemin bu haliyle bile güzel ama, ben bu yalandan sonra başlamayı düşünmüyorum. Sana kolay gelsin

https://youtu.be/FaIO7Zsw_cM ??????????????????

Ben hala inanmıyorum. Renkli global kullandığını belirten bir tane ifade göremedim konuda. Bu son mesajım sana. Konuyu gereksiz uzatmayayım. Açılıştan sonra daha iyi anlaşılır. Sonra deme “playerlar renkli global istemedi, bu yüzden eklemedik.” Profossionel paketin olmazsa olmazı, FTW kill counter ve Dynamic Rank özelliğidir. Bunuda oyunda herkes ister. Sen şimdi bana cvp yazma. Yapacağın en iyi cevap Prof paket ile oyunu açmaktır. Ben açılştan sonra gelir seni tebrik etmesini de bilirim, rezil etmesini de. Çünkü eğer yalan söylüyorsan bi daha bu işe girme derim

Ben hala inanmıyorum. Renkli global kullandığını belirten bir tane ifade göremedim konuda. Bu son mesajım sana. Konuyu gereksiz uzatmayayım. Açılıştan sonra daha iyi anlaşılır. Sonra deme “playerlar renkli global istemedi, bu yüzden eklemedik.” Profossionel paketin olmazsa olmazı, FTW kill counter ve Dynamic Rank özelliğidir. Bunuda oyunda herkes ister. Sen şimdi bana cvp yazma. Yapacağın en iyi cevap Prof paket ile oyunu açmaktır. Ben açılştan sonra gelir seni tebrik etmesini de bilirim, rezil etmesini de. Çünkü eğer yalan söylüyorsan bi daha bu işe girme derim

God of ArcHera droplarına bakarsan Mavi global olduğunu görürsün. Ayrıca Streamer başlığında renkli title ve charname mevcut. Bunlarda Pro paket ile yapılıyor. Neden bu konuda yalan söyleme gereği duyayım ? Ayrıca kimseyi de birşeylere inandırma zorunluluğum yok. Beta açıldıktan sonra tebrik etmeni bekliyorum.

Bu arkadaşın bi kuyruk acısı var sanırım daha paketin içeriğini bilmeden insanları yalancılıkla suçluyor ama ben biliyorum ki kişi kişiyi kendinden tanırmış. Dostum baştan sona okudum videoları izledim çok başarılı bir proje olmuş bunun en büyük kanıtıda böyle insanları yalancılıkla suçlayanların karalama kampanyası yapmaya çalışması kedi ciğer ikilisi gibi bir yorum yapmış. İnşallah istediğiniz kitleye ulaşırsınız açılışı bekliyorum saygılar.

Bu arkadaşın bi kuyruk acısı var sanırım daha paketin içeriğini bilmeden insanları yalancılıkla suçluyor ama ben biliyorum ki kişi kişiyi kendinden tanırmış. Dostum baştan sona okudum videoları izledim çok başarılı bir proje olmuş bunun en büyük kanıtıda böyle insanları yalancılıkla suçlayanların karalama kampanyası yapmaya çalışması kedi ciğer ikilisi gibi bir yorum yapmış. İnşallah istediğiniz kitleye ulaşırsınız açılışı bekliyorum saygılar.
Sevgili fake hesap. Çabanı anlıyorum ama sende şunu anla. Bu oyunun sistemi güzel. Benim takıldığım tek nokta Prof paket kullandığını söylemesi. Hatta Prof paketinde sadece renkli global özelliğini kullanıyorum demesi. Birisi şu oyun sahibine fake hesaplarla artistlik yapılmayacağını öğretsin. Konuyuda zaten başka bir fake hesapla açmış. Siz giderken biz dönüyorduk aslan. Renkli global özelliği, sadece Prof pakette değil, alt paketlerde de var. Bil istedim. Hadi sana eyvallah. Başka bir hesap açarak saldırıya geçme. Bu hesap fake değil, oyun sahibini tanımıyorum gibi bahaneler de uydurma. Tekrar söylüyorum. Üstüne basa basa söylüyorum. Amacım karalamak değil. Sistem güzel ama ben Prof paket kullanıyorum demeseydi keşke. Sistem bu haliyle bile oynanır. Ben kimseye bu oyuna gitmeyin falanda demiyorum. Ben Prof paket kullanıyorum diyene kadar başlayacaktım, ama bu yalandan sonra başlamayacağım. Sakın bana cvp yazıp, konuyu uzatmayın. Yeterince uzun ve anlaşılır anlattığımı düşünüyorum. Herkes baksın işine. Kim oynar, kim oynamaz beni ilgilendirmiyor. Hadi eyvallah

Sevgili fake hesap. Çabanı anlıyorum ama sende şunu anla. Bu oyunun sistemi güzel. Benim takıldığım tek nokta Prof paket kullandığını söylemesi. Hatta Prof paketinde sadece renkli global özelliğini kullanıyorum demesi. Birisi şu oyun sahibine fake hesaplarla artistlik yapılmayacağını öğretsin. Konuyuda zaten başka bir fake hesapla açmış. Siz giderken biz dönüyorduk aslan. Renkli global özelliği, sadece Prof pakette değil, alt paketlerde de var. Bil istedim. Hadi sana eyvallah. Başka bir hesap açarak saldırıya geçme. Bu hesap fake değil, oyun sahibini tanımıyorum gibi bahaneler de uydurma. Tekrar söylüyorum. Üstüne basa basa söylüyorum. Amacım karalamak değil. Sistem güzel ama ben Prof paket kullanıyorum demeseydi keşke. Sistem bu haliyle bile oynanır. Ben kimseye bu oyuna gitmeyin falanda demiyorum. Ben Prof paket kullanıyorum diyene kadar başlayacaktım, ama bu yalandan sonra başlamayacağım. Sakın bana cvp yazıp, konuyu uzatmayın. Yeterince uzun ve anlaşılır anlattığımı düşünüyorum. Herkes baksın işine. Kim oynar, kim oynamaz beni ilgilendirmiyor. Hadi eyvallah

Defiğin gibi fake hesap değil sadece bu foruma senin sayende katılan biriyim buna emin olabilirsin sadece adama prof paket kullanıyorsun ama göremedim demişsin ve bunun üzerine resim gelmiş hala inanmıyorum demişsin ona güldüm biraz çünkü yaptığın davranış tam anlamıyla karalama olarak gözükürken sen geçip karalamak için drğil bende başlayacaktım yalan söylemeseydi diyorsun :) ben aranızda geçenleri dışardan okuyan fake değil ama yeni hesap alan biri olarak senin yaptığının yanlış olduğunu düşünüyorum. Olay burda prof paket vs olmaması değil sen daha benle aynı frekansa gelememişsin. Olay senin insanları yalancılıkla suçlaman. Gelip buraya bu yalan sonra başlamayacağım başlamazsan başlama kardeş ama yaptığın sana mantıklı geliyormu cidden gelip buraya yalancılıkla suçlamak. Ne yani bu oyunu hazırlayan adam o kadar akılsız da kanıtlayamayacağı bişeyi burda mı söylemiş ki bi resimde görüyoruz orda neyse tekrar söylüyorum olay server özellikleri falan değil senin insanları yalancılıkla suçlaman. Hadi herkes baksın işine kim oynar kim oynamaz benide ilgilendirmiyor hadi eyv.

Dostum hala yalan söylediğimi iddia ediyorsun. Projenin güzel olduğunu söylüyorsun ama pro paket kullandığımıza inanmıyosun. Neden yalan söyleyelim ki zaten panel de sertifikayı koyacağız oradan görebilirsin. Ayrıca yorum atan arkadaşla bizim bir alakamız yok. İlla kanıt istiyorsan pro paket olup olmadığıyla alakalı F8 ekinin skype adresine yazıp sorabilirsin veya 2 gün sonra betaya gelip kendin görebilirsin sorun yok. Daha fazla bu konuyu uzatmanın bir anlamı da yok. Buyurun betaya gelin hep birlikte yalan mı doğru mu görelim.

Tebrikler kardeşim. Tekrardan hayırlı olsun. Betada bulunamadım kusura bakma. Sadece şunu merak ettim. Madem bu paketin bir çok özelliğini aktif ettin, neden sadece renkli globali kullanıyorum dedin. Neyse sorun yok. Ben sözümü tuttum. Sana bol şans

Tebrikler kardeşim. Tekrardan hayırlı olsun. Betada bulunamadım kusura bakma. Sadece şunu merak ettim. Madem bu paketin bir çok özelliğini aktif ettin, neden sadece renkli globali kullanıyorum dedin. Neyse sorun yok. Ben sözümü tuttum. Sana bol şans

Örnek olarak onu gösterdim, teşekkürler sözünü tuttuğun için. Büyük açılışta seni de aramızda görmek isteriz

Betanızda bulundum çok güzel sistemler yapmışsınız, yazılan sistemlerin sorunsuz çalıştığını görmek güven oluşturdu. Açılışı heyecanla bekliyorum

Başarılar dilerim, sistemsel olarak Türkiye'deki ender oyunlardan biri, umarım hak ettiği ilgiyi görür.

Betanızda bulundum çok güzel sistemler yapmışsınız, yazılan sistemlerin sorunsuz çalıştığını görmek güven oluşturdu. Açılışı heyecanla bekliyorum

Betamıza katıldığınız için teşekkür ederiz, büyük açılışta görüşmek üzere :)

- - - Güncellendi - - -

Başarılar dilerim, sistemsel olarak Türkiye'deki ender oyunlardan biri, umarım hak ettiği ilgiyi görür.

İyi dilekleriniz için teşekkürler, beğenmeniz bizi mutlu etti. Açılışta görüşmek üzere :)

Geri