• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Arkadaşlar Pbe üyelik lazım.

Ruthless

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
29 Eyl 2010
Puanı
186
Pbe server için account gerekli.Elinde bulunan varsa kullanmıyor veya arada kullanıyor ise verirse sevinirim birkaç şeye bakacağım.

Ya kısaca ozan yeni gelecek herolar önceden geliyor bedava rp vs veriliyor birşey almadan önce ordan deniyorsun :)

Karaca, konu ile alakası yok ama sen Facebook kullanmıyor musun ? :D

unuttum ama çoook açmıstım- 4-5 tane ilerde böle olucanı biliodum denicem 10dk sonra

beyler bakıyorum bulabilirsim kayıt altına almadım deneme yoluyla buldum 1tane kendime ayırdım bulursam gönderirim 1tane bulursam yazarım 2niz kullanırsınız.

hani bu serverda zaten ping oranı çok yüksek 5vs5 oynamak zor oluyor bu sadece asıl serverlera gelene kadar burda deneme amaclı kullanılar bi server mesela yeni şampiyonda bi bug keşvedildi pbe de adamı baseye kadar çekebiliyor böyle bugları bulma amaçlı

----------

mesaj kutusu dolmus tekrar yolluyorum

----------

geldimi? yada mesaj hakkımmı bitmiş :D

----------

yada buraya yazıyım 2 adet acc var :D ?

Geri