• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Arkadaşlar Pbe üyelik lazım.

yok elimde duruodu ziyan olmasın vereyim dedim zaten ayda 1 kere falan girer yeni şampiyona bakar cıkarım onuda kendi accuntumdan yaparım :) CheeBam a da kendi acc verdim

yha lütfen bnada vern 3-4 aydır kayıt olmaya blmaya çlışıyorm üyelik 1 saat bile giremedm lütfen yrdmcı olsn biri

banada lazım bi üyelik en fazla 15 dk bir camp. bakıp çıkıcam

Bana da bir hesap lazım elinde olan varsa verirse çok sevinirim.

lütfen banad averin arkadaslar heryerde arıyorum herkez cimri satıyorlar bide utanmadan ya

genel olarak ayın 1-2-3 gibi açılıyor ve henüz haziran ayı için açılmadı. 1-2 güne açılır diye umut ediyoruz. bu süre zarfında arada bakarsan belki denk gelip alabilirsin

banada 1 pbe hesabı verebilir misiniz lucian için rp attırcam e pin için kampanyada var zaten onu bi denemem lazım acil olarak verebilcek olan varsa verebilir mi ?

Geri