• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Arkadaşlar Yardım Gerek :)

CottonCandy

Atlas Evren
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
26 Tem 2009
Puanı
472
Arkadaşlar Benim Çocukluktan Belli Sevdigim Kız var Şuan İStanbulda Universite Okuyor Sevdiğimi Biliyor ama Karşılık Vermiyor ona Güzel Bir Süpriz,Resim,Vs Tarzı Birşey yapmak onu şaşırtmak istiyorum bu konuda yardımcı olacak arkadaşlar konu altına yazarlarsa sevinirim Telden Takip Edecem

Şiir yaz, yetenek varsada bir portre.

10307224_691969414195693_223414944745215354_n.jpg

çiçek gönder, not olsun içinde. kızların en bayıldığı olay ne kadar klasik olsada çok sevinirler.

becerikliysen graffiti yap? :D hem sıkılmazsın yaparken. isimi kağıda yazıp sonunda kalp tarzı semboller yapmıştım ilkokulda halen daha saklarım. vermeye cesaret edemedim tabi :D arkadaşımın sevgilisi olunca sıkar biraz vermek.

Karşılık vermiyorsa çok üstüne düşme bence.Umduğunu bulamayabilirsin.

İyi bir bütçe ayırabilecek gücün varsa öneri mi yapayım kardeşim. Bence şu pozisyondaki bir kıza değmez ama yinede isterim dersen söylemen yeterli :)

Senin için bütçeyi zorlarmı bilemem Ben #Çiçek not + Telefon göndermiştim doğum günüydü benim hatunun Nokia L1020 almıştım bayada hoşuna gitmişti ayrıldık tabi sonra barıştık şuan konusuyoruz sıkıntı yok Kırmızı gül ve beyaz gülleri karıştır güzel bir şekil verdik gönder :) illa telefon alman gerekmiyo bütçene göre kardeşim sıradan olabilir fakat kızların çok hoşuna gidiyo bi ara ben aldıydm diğer eski sevgilime kapının önüne çagırdı beni bişi konuscam diye gittim ayrılmak istiyomş gülleri iade etti bende arabanın lastiklerinin altına koydum üstünden geçtim tabi pati falan attıydım yarım saat sonra gittim baktm çiçekleri almış :D bu çok alakasız oldu ya farkındayım :D ama ne olursa olsun gülleri boşta bırakmaz alır demek istedim :D

Kendini zor bela fasulyedende olsa davet ettir yok istsnbula geliyorum.yok geldim vs derken bir sekilde davet ettir kardesim,sonra gercekten git hediye falanda alma o an birlikte gezerken centilmen bir erkek gibi cicekciden cicek cikolatacidan cikolata neyse yan yanayken yaninda al yaninda hediye et :)

Uzaktan,sanaldan degil bizzat realden hem sende ozlem giderirsin :)

Kendini zor bela fasulyedende olsa davet ettir yok istsnbula geliyorum.yok geldim vs derken bir sekilde davet ettir kardesim,sonra gercekten git hediye falanda alma o an birlikte gezerken centilmen bir erkek gibi cicekciden cicek cikolatacidan cikolata neyse yan yanayken yaninda al yaninda hediye et :)

Uzaktan,sanaldan degil bizzat realden hem sende ozlem giderirsin :)

Dediğin mantıklı fakat askerde oldugu için bu pek gerçekleşemez tabi ilerde olabilir aslında çok güzel teşekkürler hocam aldım bu fikri senden tabi iznin olursa :D

Dediğin mantıklı fakat askerde oldugu için bu pek gerçekleşemez tabi ilerde olabilir aslında çok güzel teşekkürler hocam aldım bu fikri senden tabi iznin olursa :D

Ben askerligi bitti diye biliyorum hatta konu da acmisti yok askerdeyse daha güzel askerden gelirken istanbulda ki amcama ugriyicam ben bilmiyorum sen yardim edermisin ? pühüü aşka giden her yol mübahtir : )

Beni yanlis tanimadiktan sonra sknti yok kardesim : )

Ben askerligi bitti diye biliyorum hatta konu da acmisti yok askerdeyse daha güzel askerden gelirken istanbulda ki amcama ugriyicam ben bilmiyorum sen yardim edermisin ? pühüü aşka giden her yol mübahtir : )

Beni yanlis tanimadiktan sonra sknti yok kardesim : )

Estafrullah kardeşim olurmu öyle şey kalbimizdesin :) :D askerliği bittimi bende bilmiyorm bilgisi olan biri varsa bilgilendirirse güzel olur :))

Dostum ücret karşılığı karakalem çalışması yapanlar var, öyle güzel yapıyorlar ki gerçeğe birebir kızın fotoğrafı varsa yaptır yani öyle uçuk fiyatlar da istemiyorlar bildiğim kadarıyla.

Dostum ücret karşılığı karakalem çalışması yapanlar var, öyle güzel yapıyorlar ki gerçeğe birebir kızın fotoğrafı varsa yaptır yani öyle uçuk fiyatlar da istemiyorlar bildiğim kadarıyla.

+1 eyer kara kalem çalışması isterse arkadaş 10tl yapan var reklam olurmu ki sitenin ismini koysam ?
+ ayrıca 10 tl ye bir çok insan tarafından dile getirildiği bir video hazırlatabilirsin

Son düzenleme:
Edebi kalemin güçlüyse mektup yaz her kız hoşlanır mı bilemem ama mektup bazı kızları etkiler. Çiçek alacaksan Kadıköy sahiline gitmeyin sadece çiçeğe 50 lira verme ihtimalin çok yüksek dipnot geçiyim bunu :D Umarım kavuşursun.

Geri