• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Arkadaşlar Yardım Gerek :)

Arkadaşlar verdiğiniz fikirler için teşekkür ederim ortaya güzel birşey yapacam sayenizde birde bu kara kalem çalışmasini nerde yaptira bilirim

----------

@Gravity kardeşim askerliğin bitmesine sayıli gün kaldı :))

HTC One V cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

çocukluktan beri tanıyosan neyi sevdiğini bilmen lazım yani pahalı lüks şeylerimi sever yoksa daha çok anlamlı şeylerimi ona göre bir hediye lazım

Ben onu şaşırtacak bişey istiyorum lüxs yada ucuz mühim olan etkili bir hediye resmini karakalem çalışmsi yaptiracam kutu alacam içine beyaz gül kırmızı resmini birde güzel bir hediye daha bulmam lazım

şarşırtmakmı istiyosun bir yıldıza onun adını koydurta bilirsin 200 civarı bişey diye biliyorum

sana yıldızının içinde olduğu bi harita veriyolar ayrıca kordinatlarınıda veriyolar google earth yada teleskoplada görebilirsin hatta aldığın yıldızın mitolojik öyküsünü bile yazıyolar acaip bişey bence yap derim bir netten bak kafana yatar diye düşünüyorum

Sana şunu söyleyim. Sana seğer vermeyene değer verecek kadar uzun değil hayat.İlla bir yerlerde senin olan seni bekliyordur bence aramaya başla.

Abi öyle ama bu kız benim için çok farklı

Ömrü hayatın boyunca bi kızın kölesi olmak istiyosan devam et

istanbulda kızı deniz kenarına götür illaki bir çiçekçi gelip sevgiline gül almazmısın der al 1 tane ver bide iltifat et tamamdır ( sende bu şans varken çiçekci denk gelmez :DD

Sana şunu söyleyim. Sana seğer vermeyene değer verecek kadar uzun değil hayat.İlla bir yerlerde senin olan seni bekliyordur bence aramaya başla.

tam da benim yazmak istediğim şey. kız sevdiğinin çok önceden beri biliyor ve bu konu hakkında bu konuda ondan hiçbir atak yoksa hediye alman anlamsız. he diyosan ben sadece güzel bir gün yaşamak istiyorum o zaman kızı alıp 2-3 yer turlayacaksın. tabi kız koluna falan girerse de hemen benden hoşlanıyo deme. yolda geçerken bir kafeye otursan orada yapacağın bir jest kızı mutlu eder emin ol. büyük şeylere hiçbir zaman gerek yok. zaten küçük şeylerle mutlu olamayan bir insana bakma. para gelip geçici olduğundan lüks sevenin seni yarı yolda bırakacağını da bilirsin. yerinde jestler her zaman işe yapar. yapacağın espiriler mesela. espiri yapamıyo olabilirsin doğal bir şey bu emsela ama kızı güldüremiyeceğin anlammına gelmez. kız ne dersen gülebilri diye düşün. her kız farklı şeyleri komik bulur. bunu keşfedersen hep güler seninleyen mutlu olur ama bu duygu aşka mı dönüşür yoksa senin onun en iyi arkadaşı mı yapar işte orada bir sorun var dostum :)

Geri