• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

ArmSro 80 Cap - Only CH - All System - FreeSilk - Opening : 31 Mayıs 2019! Cuma

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan vibo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

vibo

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
7 May 2019
Puanı
1

asdasdasdasdasd

Son düzenleme:
Alıntı görseller kullanmanız hoş olmamış. Emeğe saygınız hiç mi yok sizin ? !!!

Görsellerde sadece 3,4 resim alıntı olabilir fakat bu bizim değil grafikerimizin tasarladığı bir tanıtım. Emeğe saygı dediğiniz şey alt tarafı bir resim!

Server sistemi herkese hitap eden bir şekilde hazırlanmış şimdiden başarılar dilerim

Guild olark beklemedeyiz 80 cap sistem iyi kurgulanms başarlar dilerz ins hayrlisi olsun WonderLand FTW

Şu an oyunu indiriyorum, guildine almak isteyen olursa buradan haberleşelim yaş 23

- - - Güncellendi - - -

Donanım kimliğiniz yanlış hatası ve dc sorunu var

Geri