• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Arrow Sezon 2

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan yunt1
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

yunt1

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
17

Sezon 1'de çok güzel bitmişti Arrow sezon 2 başlama tarihi 9 ekim 2013 Çarşamba gününde başlayacak

Sezon 2'de Red Arrow katılacak Red arrow Roy Harper olacak theanın sevgilisi

Son düzenleme:
sondaki haberi diyorsan spoiler değil heryerde yayınlandı ^^ zaten internetden baksaydın çizgi romanındaki red arrowun gerçek ismide roy harper

Ben kendim için demedim,biliyorum 2.sezonda ne olacağını.Belki diziyi izlemeyen başlamayı düşünen arkadaşlar vardı ? Düşünmek lazım bunları...

Green arrow demeyin la şuna Oliver Queen deyin :D

Arrow 1 kaç bölümden oluşuyor . Şuan dizilerde en rağbet gören bu herkes konuşup duruyor merak ettim.
Güzelse özelden link atıp birisi verebilir mi? bir bakayım nasıl.

Arrow 1 kaç bölümden oluşuyor . Şuan dizilerde en rağbet gören bu herkes konuşup duruyor merak ettim.
Güzelse özelden link atıp birisi verebilir mi? bir bakayım nasıl.

Bence izle 1.sezonu gerçekten güzel bir dizi yapmışlar :)

Sezon 2 Trailer yayınlandı

sonda gördüğümüz karateci abla bizim laurel. Namı diğer black canary.

Black Canary geldiyse diğer dc kahramanları da gelecek mi çok merak ettim şimdi. Süper lan :D Ne bileyim ufaktan da olsa supermandir batmandir efsaneleri görmek isteriz. Smallville'de 10 sezon göremedik batman'i. Arrow'da iki görünse gitse süper olur.

Black Canary geldiyse diğer dc kahramanları da gelecek mi çok merak ettim şimdi. Süper lan :D Ne bileyim ufaktan da olsa supermandir batmandir efsaneleri görmek isteriz. Smallville'de 10 sezon göremedik batman'i. Arrow'da iki görünse gitse süper olur.
laurel derken ? nasıl ya ??

İpini koparan süper kahraman oluyor arkadaş ! Bu laurel de gittiyse kim olucak korunmaya muhtaç güzel kadınımız?

laurel derken ? nasıl ya ??
bende çinli abla sanmıştım .s

Geri