• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Arrow Sezon 2

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan yunt1
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bu Arrow un çizgi filmi mi var la? isim verin ayrıca kaç bölüm :D

dizi çok güzel ama bazı yerleride arka sokaklar,akasya durağına benziyo arkadaş.Klasik türk dizisi diyosun ama allahdan sadece 1-2 kere öyle denk geldi ayrıca red arrow iyi hoşda roy kimdir ya ne yaptıgı belli olmayan bi adam onun yerine diggi yapaydılar daha iyidi ama 2. sezonu dört gözle bekliyorum

dizi çok güzel ama bazı yerleride arka sokaklar,akasya durağına benziyo arkadaş.Klasik türk dizisi diyosun ama allahdan sadece 1-2 kere öyle denk geldi ayrıca red arrow iyi hoşda roy kimdir ya ne yaptıgı belli olmayan bi adam onun yerine diggi yapaydılar daha iyidi ama 2. sezonu dört gözle bekliyorum

Roy,daha önce Teen Wolf dizisinde önemli bir rolde oynuyordu.Arrow'a gelmesinin sebebide zaten daha önceden Red Arrow'u düşünmeleriydi...
Diziyi izlemişsin fark etmedin mi Roy'un repliklerine? Green Arrow'u bulmak istiyordu,benim oda benim gibi falan diyordu...

Roy,daha önce Teen Wolf dizisinde önemli bir rolde oynuyordu.Arrow'a gelmesinin sebebide zaten daha önceden Red Arrow'u düşünmeleriydi...
Diziyi izlemişsin fark etmedin mi Roy'un repliklerine? Green Arrow'u bulmak istiyordu,benim oda benim gibi falan diyordu...
biliyorum zaten arrowu bulmak istedigini de çok zorlama olmuş gibi geldi bana çocuk bi anda orataya çıkdı kız hemen aşık oluyo saçma o kızdan beklenmeyecek hareketler.Ama iyi dövüşüyodu ordan ben bişeler olucagını anlamışdım

sonda gördüğümüz karateci abla bizim laurel. Namı diğer black canary.

Black Canary geldiyse diğer dc kahramanları da gelecek mi çok merak ettim şimdi. Süper lan :D Ne bileyim ufaktan da olsa supermandir batmandir efsaneleri görmek isteriz. Smallville'de 10 sezon göremedik batman'i. Arrow'da iki görünse gitse süper olur.
İzleyecek sürükleyici dizi arıodum içinde fantastik ve aşk öğelerininde olduğu arkadaşın sayesinde Smallvilleye başladım 5. bölümdeyim :D

Geri