• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Artık bende Ailedenim :)

Önce'den aileden olabilmek için gece gündüz post kasmaya çalısırdık ne günlerdi bee :D

Hepinize çok teşekkür ederim, Allah Aileden olmayanlarada Ailden olmayı nasip etsin :D

141nwxg.png

Zaman su gibi akıp gitti sonunda bende Ailedenim, hepinizi çok seviyorum :kheart:

İyiki doğdun Caaaneeeer, iyiki doğdun Caneeeer. Aılenıze yenı bir bırey daha gelmıs h.o maxıgame ahelısı :D

v27 kadar gidiyor diye hatırlıyorum :D

O daha cok uzar gider.Hakkında yine vur emri çıktı.Görüldüğü her köşe başında sınırsız ban yiyecek.Aftan sonra akıllanmayanlar arasına girdi.Bundan sonra kara listede arkadaşın kendisi.Afta cıksa onun üyelikler anında tekrar banlanacak.

Geri