• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Aşka Dair Herşey

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan [EA]ElectronicArts
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

[EA]ElectronicArts

2r5b2c2.png

Bu konu altınta sıkıntılarınızı dertlerinizi sorunlarınızı sorularınızı vb herşeyi sorabilirsiniz.

Not:Muhabbet konusu değildir.

Şu araalr kafam çok karışık. Her gördüğüm kız sanki bana sarkıyo gibi geliyor artık ya. İyice paranoyaklaştım artık. :D Ne yapayım?
Bir çaresi var mıdır bu işin?

Şu araalr kafam çok karışık. Her gördüğüm kız sanki bana sarkıyo gibi geliyor artık ya. İyice paranoyaklaştım artık. :D Ne yapayım?
Bir çaresi var mıdır bu işin?

Ağır ol hiç birisine bakma hep onlar sana baksın.Bu davranış senin ne kadar olgun olduğunun bir simgesi sembolü olucaktır...

----------

İlgi hiç yok...

Yeni pc almak istiyorum ailem yanaşmıyor ne yapmam gerek okan abi :D

Beyler sevgilime radyodan mesaj yolladım birlikte beklemeye başladık yarım saate yakın bekledik reklamdı şarkıydı derken zaman geçti en sonunda kadın dedi artık mesajlarınızı okuyorum diye bi heyecan oldu tabi böyle sonra mesajı atan kişilerin isimlerini okudu işte antalyadan özgür msj yollamış vs. okumadı yani kafam bi bozuldu böyle sevgilimde dedi düşünmen yeter vs. felan okusa çok daha iyi olucaktı neyse artık :D

Beyler sevgilime radyodan mesaj yolladım birlikte beklemeye başladık yarım saate yakın bekledik reklamdı şarkıydı derken zaman geçti en sonunda kadın dedi artık mesajlarınızı okuyorum diye bi heyecan oldu tabi böyle sonra mesajı atan kişilerin isimlerini okudu işte antalyadan özgür msj yollamış vs. okumadı yani kafam bi bozuldu böyle sevgilimde dedi düşünmen yeter vs. felan okusa çok daha iyi olucaktı neyse artık :D

O anki psikolojini anlayabiliyorum, bikaç kez benim başıma da benzeri şeyler geldi... Aynen kızın dediği gibi düşünmen yeter üzme kendini.

Emin ol belkide bu daha iyi olmuştur.Başka bir zaman daha düzgün bir jest ile etkiliye bilirsin.

Ben senin yerinde olsam kıza gül ve kolye alırım.Kolyeyi gülün içine koyarım ve kızın görebiliceği şekilde yerleştiririm.Daha sonra kız güzel bakarken kolyeye gözü çarpar.Bu sayede 1 taşla 2 kuş vurmuş olursun :)

Emin ol belkide bu daha iyi olmuştur.Başka bir zaman daha düzgün bir jest ile etkiliye bilirsin.

Ben senin yerinde olsam kıza gül ve kolye alırım.Kolyeyi gülün içine koyarım ve kızın görebiliceği şekilde yerleştiririm.Daha sonra kız güzel bakarken kolyeye gözü çarpar.Bu sayede 1 taşla 2 kuş vurmuş olursun :)
O.o Okanda ne cevherler varmış ya :)

Yo güzel çokda kötü değil yani :D şimdi çok alçak gönüllüde olma yani :D

Tamam abi ben bi ara deneyeyim bu numarayı gelişmelerden haberder ederim. :)

yarın tam 40 gün oluyor ama trip yapıyprum yaa onun sadece sesini duymak için neler yapardım biliyonuzmu siz keşke numaramı sil demeseydim yaa off off off off off offf!!!
şidmi akşam neden uyuyorum biliyormusunuz sırf onu rüyamda görebilmek için offffff :(

yarın tam 40 gün oluyor ama trip yapıyprum yaa onun sadece sesini duymak için neler yapardım biliyonuzmu siz keşke numaramı sil demeseydim yaa off off off off off offf!!!
şidmi akşam neden uyuyorum biliyormusunuz sırf onu rüyamda görebilmek için offffff :(
arkadaş piskolojik olarak çökmüş :)

Gecen hafta en ıyı arkadasım cok cıddı dusundugu hatta helalım dedıgı kızdan ayrıldı.erkek arkadasımın suclu oldugunu dusunuyordum bu yuzden kıza cok ıyı davranıyordum baya da yakındık fakat erkek arkadasım bana gecelerde soyledıgı bir laf var ayrıldıgı kız ona sunu demıs : eger benden ayrılırsan en ıyı arkadasınla senı aldatırım sizce ne yapmalıyım kıza postayı koydum bu arada ama..

Gecen hafta en ıyı arkadasım cok cıddı dusundugu hatta helalım dedıgı kızdan ayrıldı.erkek arkadasımın suclu oldugunu dusunuyordum bu yuzden kıza cok ıyı davranıyordum baya da yakındık fakat erkek arkadasım bana gecelerde soyledıgı bir laf var ayrıldıgı kız ona sunu demıs : eger benden ayrılırsan en ıyı arkadasınla senı aldatırım sizce ne yapmalıyım kıza postayı koydum bu arada ama..

Postayı koyduysan bırak gitsin

Geri