• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Aşka Dair Herşey

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan [EA]ElectronicArts
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Benim Sevdiğim Bir Kız Var Oda Beni Seviyor(dur inşallah) Çıkıyoruz Fakat Çok Kıskanıo Şuan 7 Arkadaşım Var Facede Anlayın Okulda Zaten Ama O Erkeklerle Samimiyetini Koruyor Sözümde Geçmiyor Ki Konuşma Diyorum En Fazla Sinirlenir Kızarsam 1 Hafta Konuşmuyor Erkeklerle Ne Yapcam Ya Bu Ve Benzeri Sebeplerle Nerdeyse Her Gün Kavga Ediyoruz :)

Benim Sevdiğim Bir Kız Var Oda Beni Seviyor(dur inşallah) Çıkıyoruz Fakat Çok Kıskanıo Şuan 7 Arkadaşım Var Facede Anlayın Okulda Zaten Ama O Erkeklerle Samimiyetini Koruyor Sözümde Geçmiyor Ki Konuşma Diyorum En Fazla Sinirlenir Kızarsam 1 Hafta Konuşmuyor Erkeklerle Ne Yapcam Ya Bu Ve Benzeri Sebeplerle Nerdeyse Her Gün Kavga Ediyoruz :)

Doğruyu söyle açıkla.Mesela;

Seni çok seviyorum haliyle çokta kıskanıyorum.Sana erkeklerle veya arkadaşlarımla konuşma demiyorum zaten böyle bişeyde diyemem fakat seni kendimden bile çok kıskanıyorum.Bu yüzdende fazla samimi olma lütfen.

Ya da

Doğaçlama yap.Kendine göre özelleştir...

Benim Sevdiğim Bir Kız Var Oda Beni Seviyor(dur inşallah) Çıkıyoruz Fakat Çok Kıskanıo Şuan 7 Arkadaşım Var Facede Anlayın Okulda Zaten Ama O Erkeklerle Samimiyetini Koruyor Sözümde Geçmiyor Ki Konuşma Diyorum En Fazla Sinirlenir Kızarsam 1 Hafta Konuşmuyor Erkeklerle Ne Yapcam Ya Bu Ve Benzeri Sebeplerle Nerdeyse Her Gün Kavga Ediyoruz :)[/QUOTE ]

O sana karışıyorsa seninde ona karışmaya hakkın var, eğer sende onun yapma dedikleri yap sana yapma demişdim derse bende sana yapma demişdim dersin eğer ayrılırsanız bu yüzden seni hiç sevememişdir zaten üzülme.

ya benm bu aralar konuştuğum bi kız var ben lise 3 e geçtim kız daha 8 e geçti bundan öncekide lise 1 e geçmişti 2 si iyi arkadaşlardı falan neyse ben bu lise 1 e geçenle ayrıldıktan sonra bu 8 e geçen baya bi yakınlaştı bana ben aslında çıkmak istemiyorum ama içimde kızla konuşurken bi hoş oluyo engellemeye çalışıyorum kendimi aslında küçük gibi kız ama değil işte baya bi olgun gibi :D kız boyuna işte boyuna canım falan diyo ben hiç yanaşmıyorum kız diyo yanlış anlama ama seni seviyorum falan hadi sende bana de gibisinden bende hiç demiyorum öyle oyalıyorum :D böyle götürüyoruz işi napıcam bilmiyorum :D

ya benm bu aralar konuştuğum bi kız var ben lise 3 e geçtim kız daha 8 e geçti bundan öncekide lise 1 e geçmişti 2 si iyi arkadaşlardı falan neyse ben bu lise 1 e geçenle ayrıldıktan sonra bu 8 e geçen baya bi yakınlaştı bana ben aslında çıkmak istemiyorum ama içimde kızla konuşurken bi hoş oluyo engellemeye çalışıyorum kendimi aslında küçük gibi kız ama değil işte baya bi olgun gibi :D kız boyuna işte boyuna canım falan diyo ben hiç yanaşmıyorum kız diyo yanlış anlama ama seni seviyorum falan hadi sende bana de gibisinden bende hiç demiyorum öyle oyalıyorum :D böyle götürüyoruz işi napıcam bilmiyorum :D

Seviyosan Cık Kızla :D :D Sevmiyosan Git Deki Yanlıs Anlama Ama Ben Seni Sevmiyorum :D :D (Yanlıs Anlamaz İnş :D :D )

Beyler bi kız var bana kanka ayağı çekiyo gibi ama arada sırada öyle şeyler yapıyo ki sanki 40 yıllık eşim ne yapam ben bu durumda bi yardım lütfen ben seviyorum başka kıza bakmaz oldum aklıma gelince uyuyamıyorum.Ne yapaym ben :'(

Geri