• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Atalay Demirci komik "Diyenler" bir bakabilirmi?

Tüm komedyenelr herşeyden beslenir.Cem yılmaz gösterilerinde hastalardan ve onların konuşmalarından bahsederken onlardan beslenmiş olmuyormudu ? Cem yılmazdan önce kimse ameliyet olmadımı kimse hastahanede yatmadımı ? Mesele birinden birşey almış olmak değil mesele o olayı nasıl yorumladığın kendinden birşey katabilmişmisin.

Buna çalmak değil araştırmak denir.
Çalmak başka bir komedyenden olur.
Bu bir ön calışmadır ve anlatımın espirili şeklidir.

Ve komedinin cmylmz 'ın tekelinde olması beni aşırı rahatsız ediyor .
Birilerinin ön plana çıkıp kaliteyi artırması adına işler yapmasının vakti geldi de geçti.

çok belden aşağı konuşuyor cem yılmaz. Evet değindiği sosyal kültürel konularda var ama gösterilerinin başında ve ortasında sadece cinsellikten konuşuyor asla bir yakınımı alıp gitmem onun gösterisine

Doğru ama Ahmet Şerif İzgörenin yeri ayrıdır. :) Atalay Demircinin bunu yapması çok yanlış.

türk halkının zihniyeti işte kimsede gocunmasın 1. olanı yükseleni hemen kötülemeye calısırlar aref mi ne vardı adam hakkıyla gösteri yaptı sonra yok yapış taktikleri vs. gbi videolar cıktı. adam 2 kelimesini aklında tuttmuş ordan esinlenerek söylemiş ne var bunda? komplemi çalmış ? hayır. konuda saçma düşüncede saçma konuyu açanda saçma başlık saçma herşey saçma ugrasmayın böyle şeylerle. ben kazanmış olsam benm hakkımda böyle şeyler deseler yerin dibine sokardım adamı çekemeyen 2-3 velet video yapıp atmış youtubeye amacı ilgi cekmekte başaramamış silmiş videoyu :D

türk halkının zihniyeti işte kimsede gocunmasın 1. olanı yükseleni hemen kötülemeye calısırlar aref mi ne vardı adam hakkıyla gösteri yaptı sonra yok yapış taktikleri vs. gbi videolar cıktı. adam 2 kelimesini aklında tuttmuş ordan esinlenerek söylemiş ne var bunda? komplemi çalmış ? hayır. konuda saçma düşüncede saçma konuyu açanda saçma başlık saçma herşey saçma ugrasmayın böyle şeylerle. ben kazanmış olsam benm hakkımda böyle şeyler deseler yerin dibine sokardım adamı çekemeyen 2-3 velet video yapıp atmış youtubeye amacı ilgi cekmekte başaramamış silmiş videoyu :D
İlgisizlikten değil :D
Davadan ötürdür o :)
Adam suç duyurusunda bulundum dedi. Dibine kadar da tazminatı alır Atalay Demirci.
Hatta maxigame'de konuyu açana bile dava açma hakkı var.Video ve altaki yorum yeterli malzeme.

Biri bel altı biri bel üstü anlatıyor.Türkçe öyle bir dil ki bir kelimeyi 10 farklı anlama çekebiliyoruz. :pispis

tamamiyle adamı karalamak amacıyla uydurulan bişey video montajlanıp konduğu için adam gösterinin başında bazı beden dili uzmanları böyle anlatıyor deyip öyle gösterisine başlıyor.

ikisindne birini tercih yapmamız gerekmezki yada ikisini seçersin yada ikisini seçmezsin yada birini seçersin o senin elinde olan birşey AKP - CHP değilki bu bence ikiside komik
üstelik bizim Türk insanı birisinin başarısını gölgelemeyi veya küçümsemeyi çok seviyor .. hani bir filmde replik varya Türk film i idi ismini hatırlamıyorum devrim arabalarıydı galiba filmin ismi aynen şöyle diyordu replikte...
-bu ülkede hiç bir başarı cezasız kalmaz..
çok doğru geçen twitterda atalay demirci sahtekar diye trend yapmışlar ne çok seviyorlar çamur atmayı... eğer o adam seni güldürdüyse o programda başarılı olmuş demektir . ula çok uzun yazdım :)

Sen adamı komik bulmadın diye komik bulanlar gülmesin mi onu mu istiyorsun anlamadım? Adamı sevmedin diye illa ki çamur mu atıcaksın?Herkes senle aynı fikirde olmak zorunda değil, beğenenler beğenir,güler eğlenirBeğenmeyenler yerli yerinde eleştiri yapabilir ama çamur atmaya ne gerek var hiç anlam veremiyorum bazı insanlara.

Son düzenleme:
atalayda Türkçe konusuyor bende türkce konusuyorum benden calıntı yapan bi adam 1. olmus :(

Son düzenleme:
Geri