• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İmza yapabilicek arkadaş lazım :D

İstediğim: Death Note karakterleri

Solda Light Yagami - Sağda Ryuzaki Orta üst kısımda Ryuk olucak ortaya TimeShift yazısı

Şimdiden teşekkürler...

bu resime uygun ve mümkünse arka plan rengi hafif pembe bir imza istiyorum isim yazmayın lütfen yapabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
c3qzx.png

Merhaba beyler , benim şöyle bi imza isteğim vardı zamanınız varsa yaparmısınız

http://c1208.hizliresim.com/10/q/c4hdy.jpg

1- Bu resimdeki adam kesilecek ve siyah gri karışımı bir dikdörtgenin ( 500x200 ) üstüne geçirelecek ( sağ tarafa )

2- Kendi PS Bilginiz ile güzelleştirebilirsiniz daha iyi olur ancak zorunlu değil :D

3- İmzanın sol tarafına Acacia yazıcak , imzanın alt kısmında ise 2Pac 1971 ~ 1996 yazacak ( Acacia yazısından daha ufak bir biçimde )

Şimdiden herkese çok çok teşekkür ederim.

Gençler aranızda Steins;Gate den Okarin ve Makise ile ilgili bir imza yapabilecek var mı bana acaba? Üstünde isim filan hiçbişi olmasın lütfen. Ayrıca 1 tane de avatar lazım ama onun için özel bişi isteyeceğim. Yardımcı olucak kimse varsa bana özel mesaj atsın lütfen çünkü video filan gösterip oradan istek yapıcam :D Yani birazcık zor :pro

http://c1208.hizliresim.com/10/q/c4hdy.jpg

1- Bu resimdeki adam kesilecek ve siyah gri karışımı bir dikdörtgenin ( 500x200 ) üstüne geçirelecek ( sağ tarafa )

2- Kendi PS Bilginiz ile güzelleştirebilirsiniz daha iyi olur ancak zorunlu değil :D

3- İmzanın sol tarafına Acacia yazıcak , imzanın alt kısmında ise 2Pac 1971 ~ 1996 yazacak ( Acacia yazısından daha ufak bir biçimde )

Şimdiden herkese çok çok teşekkür ederim.

c4w0w.jpg

dota2wallpaper.jpg

Şu Resimin Güzel bi yerine Belirgin bir Şekilde ToLiv3 yazarmısınz?

http://www.faz.net/polopoly_fs/1.1773782!/image/849237566.jpg_gen/derivatives/article_full/849237566.jpg için Google Görsel Sonuçları

1- Bu resimdeki kadın kesilecek ve siyah gri karışımı bir dikdörtgenin ( 500x200 ) üstüne geçirelecek ( sağ tarafa )

3- İmzanın sol tarafına CoLDeaTH yazıcak , imzanın alt kısmında ise Loreen - Euphoria yazacak ( CoLDeaTH yazısından daha ufak bir biçimde )

Şimdiden teşekkürler..

Lütfen Şekilli Veya Güzel bir Şekilde ' MacTaVish ' Yazarmısınız Herhangi bir resme.

Asıl İstediğim Resim bu ama Yapması çok zor birşey istiyorum. Bu Resimdeki Kırmızı Taşlardan MacTaVish Yazısı Orataya Çıkartabilcek varmı ? Rengi önemli değil güzel olsunda. Lütfen çok lazım.

http://www.faz.net/polopoly_fs/1.1773782!/image/849237566.jpg_gen/derivatives/article_full/849237566.jpg için Google Görsel Sonuçları

1- Bu resimdeki kadın kesilecek ve siyah gri karışımı bir dikdörtgenin ( 500x200 ) üstüne geçirelecek ( sağ tarafa )

3- İmzanın sol tarafına CoLDeaTH yazıcak , imzanın alt kısmında ise Loreen - Euphoria yazacak ( CoLDeaTH yazısından daha ufak bir biçimde )

Şimdiden teşekkürler..

Acaba neden benim yazdıklarımın aynısı buraya yapıştırılıp üzerinde biraz oynama yapılmış anlamış değilim :D

Buraya eğer mesaj bıraktıysanız, PS Masterların zamanı var ise size imza yapacaklardır ancak yapma zorunlulukları yoktur. Sadece biraz sabret :)

biri bana avatarımdaki gibi L in olduğu bi avatar yada gif yapabilirmi büyük olsun bu çok küçük deat note L

Geri