• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bu resimdeki işeretli yeri alıp güzel birşey yaparsanız sevinirim uygun bir yerinede FastLane yazın(şuanki imzamla aynı boyutta olursa sevinirim
karen-by-tardis-karen-gillan-23760346-595-446.jpg
karen-by-tardis-karen-gillan-23760346-595-446-kopya.jpg

tam olarak bu çeşit birşey
sigpic202792_15.gif

Damaqemaster yazan 1 tane avatar istiyorum.Ünlü biri vs. olabilir. Çekici ve net kaliteli bir şey istiyorum :)

2zyzhna.jpg

1. Resim : Arkaplanın her tarafı beyaz olsun istiyorum.

TU%C4%9EBA-DURAL-GS-1-e1315317228269.jpg

2. Resim : ''Sol alt'' kısımda dikdörtgen şeklindeki beyazlığı, çevresindeki siyahlıkla bütünleştirilirse çok sevinirim. Teşekkür ederim, kolay gelsin...

Arkadaşlar burada fotoğraf isteğinde bulunsam aşşağı yukarı ne zaman yaparlar? Çok uzun sürecekse hiç beklemeyim.

Transformers'de ki Bumblebee adlı robotla ilgili bir imza istiyorum imzam da ki gibi olursa güzel olur Bumble birleşik Bee ayrı bir biçimde güzel olur.
İmzam da ki gibi bozuk görünmez ise sevinirim,teşekkürler :)

Transformers'de ki Bumblebee adlı robotla ilgili bir imza istiyorum imzam da ki gibi olursa güzel olur Bumble birleşik Bee ayrı bir biçimde güzel olur.
İmzam da ki gibi bozuk görünmez ise sevinirim,teşekkürler :)

Denedim 2tane de pek beğenmedim ben çözünürlük iyi olmadı,hoşuna giderse koy.Elinde varsa hd bumblebee wallpaper felan onları yolla,ben bulamadım.
24czf9l.png

2qbhndd.png

Banada beşiktaş ile ilgili bir imza yapabilir misin? karakartal resmi falan ve avatarda yaparsan sevinirim.İkiside Beşiktaş ile ilgi olacak

Geri