• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Senin yaptığın ;

Benim Yaptığım Resimlerden Örnek Alayım Ben Böyle Resim Yapmadım :D

frgv3.png

Benim yaptığım (Bak resime yukarıdan basıklık yok.)

fszx8.jpg

Şu resmi, Facebook'da kapak resmine tam oturacak şekilde kesip, çok güzel bir font'da FurkaN (Ters R ile) yapabilirmisiniz ? Resul senden ricam ;

-Metalik yerleri parlatıver
-Kafasındaki kırmızılığın rengini düşür, koyu kırmızı gibi biraz.
-En uç taki Ok'a alev efekt'i :)
-Parmak kas'larının ordaki turuncu yerlerde ışık varmış gibi his verebilirsen çok makbule geçer :)

Bilgisayarımda Virüs Var Şuan Derginin Olduğu Klasörede Bulaşmış Onunla İlgileniyorum. Dosyaları Kurtarıyım C Lİ D li format atıcam sonra ilgilenirim kusura bakma.

Rica etsem benim icinde bu 2 fotoğrafı imza ve avatar için ayarlarmısınız. Avatar resminin üzerindeki yazının kopyasını imza resminin üzerinede ekleyebilirseniz cok makbula geçer. Şimdiden yapacak arkadaşlara teşşekurler cok sey istedigimi sanmıyorum yapacak arakdasa dua ve tessekur etmekten baska birşey elimden gelmez :)
2vajbic.jpg

2j2bwnd.jpg

Rica etsem benim icinde bu 2 fotoğrafı imza ve avatar için ayarlarmısınız. Avatar resminin üzerindeki yazının kopyasını imza resminin üzerinede ekleyebilirseniz cok makbula geçer. Şimdiden yapacak arkadaşlara teşşekurler cok sey istedigimi sanmıyorum yapacak arakdasa dua ve tessekur etmekten baska birşey elimden gelmez :)
2vajbic.jpg
2j2bwnd.jpg

Very cool. ^^

----------

Bilgisayarımda Virüs Var Şuan Derginin Olduğu Klasörede Bulaşmış Onunla İlgileniyorum. Dosyaları Kurtarıyım C Lİ D li format atıcam sonra ilgilenirim kusura bakma.

Önemli değil. Dergiyi kurtar sen. ^^ Ayrıca virüs'ün ismini ö.m'den atarmısın ? :)

Şu resmi, Facebook'da kapak resmine tam oturacak şekilde kesip, çok güzel bir font'da FurkaN (Ters R ile) yapabilirmisiniz ? Resul senden ricam ;

-Metalik yerleri parlatıver
-Kafasındaki kırmızılığın rengini düşür, koyu kırmızı gibi biraz.
-En uç taki Ok'a alev efekt'i :)
-Parmak kas'larının ordaki turuncu yerlerde ışık varmış gibi his verebilirsen çok makbule geçer :)

Up. :D

Buyur Furkan Oka Ateş Efekti İstemişsinde Oka Uygun Güzel Bir Brush Bulamadım Elimde Vardı Ama Arşivde Yok Silinmiş Heralde Ben Elimle Bişiler Yaptım Ama Hoş Durmadı Sanki Buyur Sen Karar Ver. Yazı Fontunu Arial Yaptım Çünkü Ters "R" Hiçbir Fontta Gözükmüyordu :D

Alev Efektli Olan

g2ztr.png

Alev Efektsiz Olan

g2zug.png

----------

PS Master gardaşlar banada bi imza yapabilirmi acep ? :)

Nasıl Bir şey İstiyorsun ?

Bana avatar ve imza yapabilcek olan varmı,içeriği fark etmez fakat görüntü kalitesi yüksek olmalı.
Teşekkürler :)

Buyur Furkan Oka Ateş Efekti İstemişsinde Oka Uygun Güzel Bir Brush Bulamadım Elimde Vardı Ama Arşivde Yok Silinmiş Heralde Ben Elimle Bişiler Yaptım Ama Hoş Durmadı Sanki Buyur Sen Karar Ver. Yazı Fontunu Arial Yaptım Çünkü Ters "R" Hiçbir Fontta Gözükmüyordu :D

Alev Efektli Olan

g2ztr.png

Alev Efektsiz Olan

g2zug.png

----------

Nasıl Bir şey İstiyorsun ?

Anime tarzı avatar.Renk tonları pembeyle kırmızı tonlarında olursa iyi olur. :)

Hakan eline sağlık güzel olmuşta daha egzotik birşeyler varmı :)

Geri