• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

1. avatardaki yeşil rengi ikinci avatardaki ise anime karakteri gibi beğenmedim. O tarz şeyler istemiyorum..

bana güzel bir avatar yapacak bir babayiğit yok mu?

-Fantastik olacak bakan bir daha bakmak istesin. ^^

hpbtg.png

----------

Bunlar sana sunacağım son alternatifler Deniz. ^^

hpg5t.png
hpgb8.png
hpgc7.png
hkNo1.png

image.php

Şu avatarda mehmetmask yazan yere Intensify yazarmısınız ayrıca gif resmi olduğundan avatarıma koyunca duruyor, onu da ayarlarsanız sevinirim., teşekkürler.

Arkadaşlar bana alltaki verdiğim resimi imza yapabilir misiniz?

Resmin uygun bir yerinede Ahlaksız Adam yazarsanız sevinirim .

Kod:
[/B]http://a1301.hizliresim.com/15/6/hpm13.jpg[B]

şu resmin sağ ortasındaki gifi alıp avatar yapabilecek varmı :D
tumblr_m1p24ujNah1r6ri19o1_500.gif

Arkadaşlar bana alltaki verdiğim resimi imza yapabilir misiniz?

Resmin uygun bir yerinede Ahlaksız Adam yazarsanız sevinirim .

Kod:
http://a1301.hizliresim.com/15/6/hpm13.jpg

Buyur Bu Sadece Küçültüp Yazı Yazdığım.

hpx6f.png

Buda Saç,Dudak ve Gözük Üstündeki Yerleri Boyadığım Parça :wgl:

hpx7b.png

asuna ve kirito'nun bulunduğu bir imza yapabilirmisiniz? sağ alt köşesindede BigBangg yazan?

Bana bu fotoğraflardan avatar, gif avatar imza ne çıkarsa yapmanızı istiyorum :drunks

3106419901_1_3_D3FysrIo.jpg

3106420021_1_3_39epVUuu.jpg

3106600907_1_3_jnLQfWJo.jpg

3106600887_1_3_XcEgQUxe.jpg

3106419977_1_3_A6Fq4rhI.jpg

Deniyorun Bakalım Neler Çıkıcak :)

----------

Bana bu fotoğraflardan avatar, gif avatar imza ne çıkarsa yapmanızı istiyorum :drunks

3106419901_1_3_D3FysrIo.jpg

3106420021_1_3_39epVUuu.jpg

3106600907_1_3_jnLQfWJo.jpg

3106600887_1_3_XcEgQUxe.jpg

3106419977_1_3_A6Fq4rhI.jpg

Bu Avatar Geçişi Hızlı Olan

hpyc5.gif

Bu Yavaş Olan

hpycn.gif

Buda İmza (İmzanı Yaparken Acil bir Haber Geldi Hızlı Hızlı Yaptım Beğenmezsen Şaşırmam Gelince Unutmazsam Tekrar Bakarım :D)

hpydn.png

Çok Renkli Olmuş :D :D
Arkadakini Koymasaydım Keşke :)

Eline sağlık yine uğraşmışın resul ama giflerde 1,2 diye rakam koymasaydın keşke kullanabilirdim belki :) İmza olarakda benim eski bir imzam var 4lü olan ona benzer yapabilirsen o daha hoş duruyor ondan yap :)

Eline sağlık yine uğraşmışın resul ama giflerde 1,2 diye rakam koymasaydın keşke kullanabilirdim belki :) İmza olarakda benim eski bir imzam var 4lü olan ona benzer yapabilirsen o daha hoş duruyor ondan yap :)

Hakkaten O Sayıların Ne İşi Var Orda :D

Neyse Gelimde Bakarım Tekrar :D

image.php

Şu avatarda mehmetmask yazan yere Intensify yazarmısınız ayrıca gif resmi olduğundan avatarıma koyunca duruyor, onu da ayarlarsanız sevinirim., teşekkürler.

Geri