• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

şu resmin üzerindeki yazıyı silip uygun güzel bir fontla Kaya yazabilecek yiğit varmı ? :D

the_everlasting_guilty_crown_by_harukun-d4u6rx6.png

Merhaba . Ben şöyle bir logo istiyorum logonun arka planına hoş bir efektli resim koyarsanız iyi olr örnekler vericem onlara bakarsınız

arkaplanın ustune bu resım koyulcak

http://c1301.hizliresim.com/15/w/jguyy.png

resim kapak fotosu weya wallpaper boyunda olacak
Üstünde

CcC Omegle CcC M.U.Aksu -
Taklitler aslını yaşatır.
facebook.com/cccOmegleccc.Muaksu
ve köşeye ufak smhcNyLdz* yazısı.
bu 3 yazılar yazılacak
alt alta değil tabiki çeşitli ve yakışan yerlere resimde dağıtırsınız

Örnekler :

arka planlar böyle uyumlu olursa iyi olur tesekkr ederm (: bi sorun olrsa söylersiniz simdiden yapn arkadaslara tskrlerr (:

Hala yapılmadı :/

Avatarım ve imzamdakiler gibi 1 Avatar bir tanede imza yapabilecek varmı :) şimdiden teşekkürler

Arkadaşlar benimde bir isteğim var sizden yapabilene çooook büyük teşekkürlerimi sunacağım :)

jhrvb.jpg

Üstteki resme alttaki resmi içine entegre edicez kenarına bir yere (Facebook Kapak resmi yapacağım) Şöyle şekilli birşey olacak ondan uğraşıyorum yoksa umrumda değil :D

Bide kenarısına köşesine (üst resmin) galatasaray arması , kapak fotoğrafı olacağından yerini siz belirleyin :)

Galatasaray+resimleri+%25281%2529.jpg

Arkadaşlar benimde bir isteğim var sizden yapabilene çooook büyük teşekkürlerimi sunacağım :)

Üstteki resme alttaki resmi içine entegre edicez kenarına bir yere (Facebook Kapak resmi yapacağım) Şöyle şekilli birşey olacak ondan uğraşıyorum yoksa umrumda değil :D

Bide kenarısına köşesine (üst resmin) galatasaray arması , kapak fotoğrafı olacağından yerini siz belirleyin :)

Arma eklemedim istersen bakarız
jhsny.jpg
Kod:
http://a1301.hizliresim.com/15/x/jhsny.jpg

Son düzenleme:
Biraz daha arkadaki adam belirgin olsa , gs arması arkada olsa (gs arması biraz daha sol tarafta olsa)

Geri