• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Gif'i imza boyutuna getirebilecek ve, bıçağa kanlı yazıyla ismimi yazacak PS Master aranıyor. :)

a8dybqei.gif

Bize de güzel bir avatar lazım :D Bir el atıverseniz ^^ Bayan resmi olursa güzel olur ama çekici olsun.

@Developers

70483993.png

• Boyutu Ufalttım
• Beyaz Tüyleri Biraz Parlattım
• Gözleri Kırmızı Yaptım.
• Yazıyı Ekledim.

Beğenmediğin Yer Olursa Söyleme :D

Beyler banada avatar ve imza hazırlayacak olan varmıdır , konusu fark etmez :)

Milyonlarca avatar & imza arşivim var fakat güzel bir şeyler arıyorum, benimkiler pek hoş durmuyor kullandıklarım genelde.
şuanki avatarın çok hoş imza ile uyumsuz ama bana kalırsa uygun bir imza ile dört dörtlük olur gerçi gözlemlediğim kadarıyla ben böyle desemde değiştiriyorsun sen yorumum pek etkilemiyor :D

Geri