• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

uy390.jpg

uy3hv.jpg

Bana çok çok güzel avatar&imza lazım.
Nasıl avatar&imza kullandığımı biliyorsunuz ona göre bir şeyler yapın.

Şimdiden teşekkürler.

Aslında bende bir avatar imza alırsam süper olur Vin Diesel içerikli olsun imza şöyle yanarlı dönerli eski model bi araba olursa süper olur avatarda şekil bir Vin Diesel olsun teşekkürler :D

v5wrl.png

arkadaslar bu iconda CND yerıne RBN yazıcak , 32x16 olacak boyutu , yardımcı olabilecek var mı ?

Hoş bir avatar ve imza arıyorum , üstünde Check yazısının yazdığı , bayan tercihimdir Yardımcı olabilecek varmı ?

Allahını seven bana imza yapsın kafasına göre takılabilir Fenerbahçeli olursa iyi olur.

Geri