• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Korean kızlı avatar - imza aranıyor

K6mr0E.png

Kod:
https://i.hizliresim.com/K6mr0E.png

Hocam anna farisli imza ve avatar yapabilirmisiniz Üstünde Dooo yazarsa sevinirim :)

çok hızlısın teşekkür ederim ellerine sağlık

banada ayarlarmısın birşeyler resim teen wolf la ilgili olsun

Maxigame nin eski bir grafikeri olarak photoshop programımı yükseltmem şerefine isteyen ilk kişiye imza denemesi yapacağım :)

Maxigame nin eski bir grafikeri olarak photoshop programımı yükseltmem şerefine isteyen ilk kişiye imza denemesi yapacağım :)

:) Senele'cim seni buralarda görmek ne güzel birşey :) Vallahi nostalji yağmurları yaşattın bana :) bende eski bir grafiker olarak bana bi imza yaparmısın? :))

İsmimin yazılı olduğu facebook profil kapağı yapabileceğim büyüklükte aynı zamandada Maxigame profil & imza yapabileceğim büyüklükte resimler arıyorum :)

Geri