• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Altta vermiş olduğum resimi imza yapabilecek birisi varmı?

Birine Baykaahkahaa

Diğerinede Ahlaksız Adam yazabilir misiniz? Birini burada diğerini takıldığım mp3 sitesi forumunda kullanacağımda.

https://pbs.twimg.com/profile_banners/84620024/1416223820

VAIGf.png
Esgjd.png

Rica etsem birisi bu resmi 3D ve nickin yazılı olduğu güzel bir imza yapabilirler mi ? Birde güzel bir avatar :) Farklı bişeyler olursa sevinirim :)

devil-may-cry-4-vergil-s.jpg

Arabayı imza boyutuna getirip biraz efekt verip ismimi yazacak gönüllü varmı ? PS yüklü değil şuan.

02_Bugatti-VGT_ext_side_CMYK_low.jpg

Tolkien & Lord Of Rings hayranıyım, Facebook hesabım için ''Anwa Eruthur'' kelimelerini içeren bir kapak fotoğrafı arıyorum yardımcı olursanız sevinirim. :)

Arkadaşlar bana ekko şampiyon (league of legends) içerikli bir imza yapacak arkadaş varmı? Sade klasik birşey olsun istiyorum öyle ahım şahım görselli sevmiyorum.

@Angelina [MENTION=207644]pureLove[/MENTION] , [MENTION=156464]Dentrax[/MENTION]
Buyukten kucuge gidelim ebat olarak başa Hakan,sonra Sezer,Furkan diyelim :)
Sanirim size ihtiyac var beyler.

Geri