• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

6rdgj.png

Teşekkürler fakat aynı boyutta olursa gerçekten çok sevinirim :)

51725101.jpg
Bu resimin altına güzel efectli animasyonlu bir şekilde KaSTaMoNuLee yazar mısınız ? Animasyon Efect şart ama hareketli bişeyler olsun :D

Alexandra Stan ile ilgili imza yapabilirmisiniz? İmzada CavvaLiere yazsın ama. Teşekkürler şimdiden :)

6xqf8.jpg

Arkadaşlar Burda Kirsten yazan yer gibi tam karşı tarafına ShockWave Yazabilirmisiniz :) Şimdiden Teşekkürler.

6xqf8.jpg

Arkadaşlar Burda Kirsten yazan yer gibi tam karşı tarafına ShockWave Yazabilirmisiniz :) Şimdiden Teşekkürler.

Shockwawe Buyur Bunlar Senin

Valla Yazı Rengini Tutturamadım 3 Renkte Yaptım Buyur...

70rld.png

70rmm.png

70rnd.png

Son düzenleme:
Profesional Bunlarda Senin
Seç Beğen Kullan

70s5w.png

70s81.png

70s90.png

70sb5.png

Beğenmediğiniz Yerler Varsa Söyleyin Değiştiririm.

Edit Yeni Serisi Geliyo Bekle​

Güzel bir avatar olmasını rica ediyorum.Aklımda hiç isim felan yok sizin zevkinize bırakıyorum ama saçma olmasın resim.Bayan resmi olacak ve şuanki gibi durmaması lazım.

Geri