• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

B.P Nautilus Yeni Sorunsuz Full Client (23.08.2012)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan KaRa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

KaRa

Yaşıyorum!
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
19 Nis 2009
Puanı
762
Bildiğiniz üzere dün oyundan atma sorunları sebebiyle yeni bir fixed media yayınlamıştık. Şimdide full client'imizi güncelledik. Eğer hala Fixed Media indirdiğiniz halde oyundan atılıyorsanız bu clienti indirip kullanın. Bu Client'i kullanıyorum ve hiçbir problem görmedim bütün mapleri gezdim. Artık full client'i bu linkten indireceksiniz. Alternatif eklenecektir.

B.P Nautilus Yeni Full Client : files.fm/u/xusgrxl
B.P Nautilus Yeni Full Client [Alternatif & Uploaded by StrawBerry] : http://www.multiupload.nl/RDYUDPW3KI

Moderatörün son düzenlenenleri:
Bildiğiniz üzere dün oyundan atma sorunları sebebiyle yeni bir fixed media yayınlamıştık. Şimdide full client'imizi güncelledik. Eğer hala Fixed Media indirdiğiniz halde oyundan atılıyorsanız bu clienti indirip kullanın. Bu Client'i kullanıyorum ve hiçbir problem görmedim bütün mapleri gezdim. Artık full client'i bu linkten indireceksiniz. Alternatif eklenecektir.

B.P Nautilus Yeni Full Client : files.fm/u/xusgrxl
seymen boşuna uğraşıyosun 80cap server bu saatden sonra toplanmaz

Yeminle deli oluyorum ben kardeşim oynamayacakmısın ? direk sil ve şu black pearl konusuna bile girme oynamak isteyenlerin heveslerini kaçırma kardeşim bu adamlar kapatıcak olsaydı bu kadar cons fw uğraşmazlardı. Oyundaki check mevzusunu saldırıları falan geçtim hiç sıkılmıyorum artık sırf sizin şu mesajlarınıza deli oluyorum.

Varya şuanda öyle sinirliyim ki senin şu sözüne, arkadaşım madem oynamıcan bas git şu konudanda açma şu black pearl konusunu!
Başlıycak olanlardada heves bırakmıyosun oynayanlardada madem oynamıyorsun çık şu konudan!

Geri