• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

B.P Nautilus Yeni Sorunsuz Full Client (23.08.2012)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan KaRa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
seymen boşuna uğraşıyosun 80cap server bu saatden sonra toplanmaz
Oyundaki player sayısıda düşüyorsa hep böyle kişiler yüzünden düşüyordur.Sen resmen oyunu kötülüyorsun flame, madem bu kadar beğenmiyorsun çık git konudan insanlarında moralini bozma lütfen.

Bence swye ne olursa olsun bi DDos koruması almanız gerekiyor. Sw durmadan kapandığı için çoğu kişi gibi bende bırakmıştım ama tekrar başlayacağım. Bence sw hiç kapanmama garantisi verse playerle dolup taşar. Az bile gelir gibime geliyor..

arkadaşlar serveri beğenmeyen bu konuda ne işi var acaba çok merak ediyorum. Tamam bazı arkadaşlarımız haklı server kapanıp durdu olabildiğince fazla sorun verdi ve bende bu sebepten dolayı bıraktım ve tekrar başlamayacağımı düşünüyorum fakat bu şu anlama gelmiyor server yüzünden bu forumdan uzaklaşacağımı anlamayın. Server kafama yatmadı bıraktım forumdan memnunum,ve birileri devamlı kendinden fedakarlık verip bir şeyler yapmak için çabalıyorsa onlarada teşekkür etmek zor geliyorsa görmezden gelin,ne yorum atın ne de adamların keyfini bozun.

Son düzenleme:
Server Suan acıkmı beyler?

----------

Beyler Tatildenn Geldimde Anca Server Suanda acıkmı acaba?

Bn Media İndirdimde oZAMAN Yeni Clientte İndireyim Media İle Girmiyor:)

İndiriyorum

----------

Oyuna 3 Gün Girmedik Char Soyulmuş İlk Defa Soyuluyor Neyse Beyler Bn oyunu Bırakıyorum Saglıcakla Kalın.

Geri