• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bakarmısınız yakışıklılar

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Maxilife
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Maxilife

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
20 May 2012
Puanı
65
Merhaba arkadaşlar, başlık biraz ilginç olabilir dikkat çekmek için yaptım :)

Sizden bir rica olacak. Kimyadan anlayan arkadaşların daha çok yardımcı olabileceğini düşünüyorum. 2 Maddenin birleşmesiyle ortaya çıkan bir patlama yapmak istiyorum . Mesela tuz ruhu ve aleminyum'u pet bir şişeye doldurup sallayım yere bıraktıktan 20 ila 60 saniye arasında patlama büyük bir gürültü ile gerçekleşiyor. Ben bu işlemi daha gürültülü bir şekilde ve daha değişik çeşitlerde değerlendirmek istiyorum. Sizce hangi maddeleri kullanmalıyım ve nelere dikkat etmeliyim.

Cümleten İyi Geceler
İyi Forumlar

Bayağı gürültü çıkartacak aynı zamanda sisde yapacak 2 sinide yapabiliyorum ama nasıl büyütebilirim sorun burda :)

Kardeşim ne yapacağım her hangi bir kötü niyetim yok. Birşeyler deniyorum sadece öğrenmek amaçlı bahçemde uyguluyorum.

Ses çıkmıyorda sis çıksın diyorsan en basiti pinpon topuyla yapılan var :)

sodyum ile suyu tepkimeye sok ses çıkıyorda duman fazla çıkmıyordu

----------

nasıl yaptığını söylersen bizde ona göre fikir verebiliriz. ne yaptığını bilmiyoruz ki :)

sodyum ile suyu tepkimeye sok ses çıkıyorda duman fazla çıkmıyordu

----------

nasıl yaptığını söylersen bizde ona göre fikir verebiliriz. ne yaptığını bilmiyoruz ki :)
Baya uzun ama karışıma herşeyi ekleyebilirim bozulmuyacak şekilde dizayn ederim . Acaba bali tiner felan bir işe yarar mı ? :D

bence bu arkadaşı polise şikayet edelim mahalleyi havaya uçurur bu yakında :D

Geri