• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bana uygun telefon

WOW I LAGGED

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
23 Tem 2013
Puanı
28
Ben çok oyun oynarım ve küçük ekran olmasın 500-550 liralık bişeyler arıyorum

Maxigeym kullanıcılarından öneriler bekliyorum

Suan bu fiyatlarda hala en iyi f/p ürünü discovery..

Turkcell T50/cikti ayni ozelliklere sahip ancak iki telefonuda eline aldiginda farki göruceksin..

Yok android istemem discovery olmasin dersen kesinlikle nokia al lumia serilerine bak,özellikleri düsük gözukur sakin aldanma,ön yargi ile yaklasma,muhtesem..5mp kamera ile cektigi resimleri görsen inanamazsin 512mb ile suan benim 3gb ram olan telefonumun oynattigi ayni oyunlari oynatiyor..

Sayet nokia windows sistemini gelistirir ise heleki android gibi google tarzinda bir sponsoru arkasina alirsa sunu tum ictenligim ile soyluyorum piyasada baska telefon kullanilmiyicak..

Turkcell T50/cikti ayni ozelliklere sahip ancak iki telefonuda eline aldiginda farki göruceksin..

Yok android istemem discovery olmasin dersen kesinlikle nokia al lumia serilerine bak,özellikleri düsük gözukur sakin aldanma,ön yargi ile yaklasma,muhtesem..5mp kamera ile cektigi resimleri görsen inanamazsin 512mb ile suan benim 3gb ram olan telefonumun oynattigi ayni oyunlari oynatiyor..

Sayet nokia windows sistemini gelistirir ise heleki android gibi google tarzinda bir sponsoru arkasina alirsa sunu tum ictenligim ile soyluyorum piyasada baska telefon kullanilmiyicak..

Konuya girerken aklımdaki telefon T50'ydi.

Ben t50 yi öneririm.

Turkcell T50 Cep Telefonu 27410210 - n11.com

General mobile discovery iyi bi tercih olur, hem android olduğu için uygulamaları bolca, hem de özellikleri fiyatına göre iyi.

Lumia serisine bakabilirsin olmazsa discovery en iyisi aralarında :)

Samsung Galaxy S4 Cihazımdan Gönderildi.

Lumia seriside baya hoş duruyor

Lumia
T50
Discovery elimdeki bunlar başka öneriler gelirse

Bütçeyi arttırmalısın yoksa Discovery tek seçeneğin gibi birşey bütçe arttırırsanda T50.
Oyun oynuyorum diyorsun bu yüzden yeni işletim sistemi olan win.phonedan uzak dur bence seçenekleri kısıtlar seni android bi telefon almalısın.

Discovery alma Türkiye de ilgi gördü diye adamlara bir özgüven geldi fiyatlar kaçtı kaç oldu.

General mobile discovery tavsiye ederim kullanışlı bir çok telefona görede fiyatı uygun

Arkadaşlar demiş Discovery,T50,Lumia elindeki paraya göre alabileceğin en iyi telefonlar bunlar fakat yinede T50 almanı önermem sebebi ise batarya gömülü buda bazı sorunlara neden olabilir batarya şişdiğinde değiştiremem gibi vb. şeyler , SD Card takılmıyor , Sivri köşeli bildiğin üzere telefon köşeli buda cebinde dururken rahatsız edebilir yada telefon zarar alabilir mesela bir kot pantolonına koyduğunu düşünve onunla oturduğunu düşün cebinde gerilir ve seni rahatsız edebilir , bunların dışında telefon güzel benim bu nedenları saymamın sebebi aldıkdan sonra pişman olmaman için inşallah kendine göre güzel bir telefon bulursun.

Geri