• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bana uygun telefon

O paraya en iyi telefon one plus one aksini kimse söylemesin
Tamamda türkiyede seri satış yok. :D Birde şarj aleti her evdeki prizlere uygun değil. Bu yüzden farklı bir şeyler bulmak zorunda hem garantisi Türkiyede yok mecburen yurt dışına gidicek bir şey olursa bana kalırsa Türkiyede seri satışa geçmeden alınmamalı.Ama genede kendisi bilir telefonun özellikleri parasına göre gerçekden on numara.

Kendileri anlatmışlar,buyur linki ; How to Buy - OnePlus.net

Bu telefon bu şekilde kesinlikle alınmaz.

Telefonu almak için bir kere telefonu alan birinden veya forumlarında yapılan etkinliklerin birinden davetiye almanız/kazanmanız gerekli ki bu oldukça zor bir durum. Hadi olaki bir şekilde davetiye buldunuz diyelim siparişi verdiniz telefon gelecek gümrükte takılacak ve an az 200 ile 300 TL arası gümrük harcı & vergisi algısı ödenecek ama bitmedi daha. Telefonu 2 hafta kullanacaksın sonra imei kayıtsız olduğu için kapanacak. Bu sorunu çözmek için ise pasaport kaydı gerekli. Ya kendin yurtdışına yakın bir geçmişte gidip gelmiş olmalısın veya giden birinin pasaportunu alıp kaydettirmelisin ki kimse öyle bedavaya vermez onu da. Genelde 200 ile 300 liraya satıyorlar ve para ile alınmasına karşın yinede kolay kolay bulunabilen birşey değil. Baya araştırmak ve güvenilir birini bulmak gerek ki o da oldukça zor, bu tür işlerde dolandırıcılık da hat safhada.

Ben olsam bana bu telefonu bedavaya verseler dahi bu kadar sıkıntıyla uğraşmam...

Bu telefon bu şekilde kesinlikle alınmaz.

Telefonu almak için bir kere telefonu alan birinden veya forumlarında yapılan etkinliklerin birinden davetiye almanız/kazanmanız gerekli ki bu oldukça zor bir durum. Hadi olaki bir şekilde davetiye buldunuz diyelim siparişi verdiniz telefon gelecek gümrükte takılacak ve an az 200 ile 300 TL arası gümrük harcı & vergisi algısı ödenecek ama bitmedi daha. Telefonu 2 hafta kullanacaksın sonra imei kayıtsız olduğu için kapanacak. Bu sorunu çözmek için ise pasaport kaydı gerekli. Ya kendin yurtdışına yakın bir geçmişte gidip gelmiş olmalısın veya giden birinin pasaportunu alıp kaydettirmelisin ki kimse öyle bedavaya vermez onu da. Genelde 200 ile 300 liraya satıyorlar ve para ile alınmasına karşın yinede kolay kolay bulunabilen birşey değil. Baya araştırmak ve güvenilir birini bulmak gerek ki o da oldukça zor, bu tür işlerde dolandırıcılık da hat safhada.

Ben olsam bana bu telefonu bedavaya verseler dahi bu kadar sıkıntıyla uğraşmam...

İnternettede çoğu yorumlar Ümit abininkine benzer zaten

Nokia lumia serisine baktım bana uygun 720 ile 1320 var

Geri