• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Başım fena halde dertte

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Odessa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Odessa

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 Eyl 2013
Puanı
34
merhaba arkadaşlar lafı fazla uzatmak istemiyorum uzun zamandır birlilkte oldugum bir kız arkadasim var bir kac hafta once bir halt ettik ve birlikte olduk işin kötü yanı ikimizde korunmyorduk ertesi gün hic olmadigim kadar pisman oldum ve gidip eczanede durumu anlattigimda ELLA ertesi gun hapi almam gerektigini soylediler dusunmeden aldim kiza icirdim bir kac haftadir sorun yoktu fakat bugun yanima gelip geciktigini soyledi bir sure afalladim kendime geldigimde eczaneden 2 tane hamilelik testi aldim fakat bu meretlerde dalga gecer gibi bir sonuc cikiyor tek cizgi gibi ama degil gibide iki testtende ayni sonuc cikti sizce ne yapmaliyim ? internette hap icin bu tarz yan etkiler olur yaziyor ama guvenemiyorum 4 hafta gecerse aldirmakta mumkun degilmis

ekleme : ilk cizgi 2 dakika icerisinde belirgin sekilde olusurken diger cizgi 10 dakika falan gectikten sonra hafif pembemsi bir renkte belli oluyor bir sorun olur m sizce

njV9la.jpg
0ljWzV.jpg

Son düzenleme:
ertesi gün içmiş pek birşey olmaz haptan dolayı yapıyordur ve sen en yakın hastaneden kadın doğum doktoru ile görüş yada bana özelden numaranı ver bizim hastanedeki kadın doğumdan bilgi alırım senin için

Dostum eğer ilişkiye girmeden önce aldıysa hapı bir sorun oluşturmayacaktır, doğurganlık hapıysa eğer. Diğer haplarla ilgili bilgim yok. Dikkatli ol, ağır vurursun kafanı sonra.

Hadi bir cahillik edip zina ettin niye gelip burada günahını anlatıp birde şahit tutturuyorsun? Günahına şahit tutturursan affolmazsın...

Son düzenleme:
Hadi bir cahillik edip zina ettin niye gelip burada günahını anlatıp birde şahit tutturuyorsun? Günahına şahit tutturursan affolmazsın...

Dur şimdi o kısımlada ilgileniriz.
Ertesi gün hapı çok etkili bir yöntem değildir korunma için . Kızı al bir kadın doğum uzmanına götür 4 hafta sonra ya baba olursun yada duruma göre cenaze namazını kılırlar.

Kardeşim o testlere güvenme en iyisi git bi kontrol ettir yoksa sonradan cok pişman olursun

Kızda gecikme var demişsin, adet dönemi hem fiziksel hemde ruhsal yönden gecikebilir. Kanımca psikolojiktir fakat kadın doğumcunun görmesinde fayda var, 18 yaşından büyükse sıkıntı olmaz getir bir özel hastaneye baktır içiniz rahat etsin. Kötü bir durum geçmiş olsun.

Dostum eğer ilişkiye girmeden önce aldıysa hapı bir sorun oluşturmayacaktır, doğurganlık hapıysa eğer. Diğer haplarla ilgili bilgim yok. Dikkatli ol, ağır vurursun kafanı sonra.
Ertesi gün hapı, ilişkiye girmeden önce değil sonra alınır.
O testin sonuç bölümünün o şekilde dolmaması gerekiyor. Muhtemelen bir damladan fazla idrar koydun. Zaten prospektüsünde yazıyor bir damla koyun diye. Her ihtimale karşı, başka bir marka ve kaliteli gebelik testi al. Adet kaç gün gecikmiş? 7 gün gecikirse kandan gebelik testi yaptırın. Adet gecikmesi biraz da psikolojik oluyor. Kız kafasına takarsa gelmez o adet.

Ertesi gün hapı, ilişkiye girmeden önce değil sonra alınır.
O testin sonuç bölümünün o şekilde dolmaması gerekiyor. Muhtemelen bir damladan fazla idrar koydun. Zaten prospektüsünde yazıyor bir damla koyun diye. Her ihtimale karşı, başka bir marka ve kaliteli gebelik testi al. Adet kaç gün gecikmiş? 7 gün gecikirse kandan gebelik testi yaptırın. Adet gecikmesi biraz da psikolojik oluyor. Kız kafasına takarsa gelmez o adet.

İşte tatmin edici açıklama. :alkis :alkis
Hakan bakıyorum da kayıtsız değilsin bu konulara ( Genel Kültür falan ayaklarını geç şimdi ) :D :D :D :fire

Paldır küldür kızın içine bırakmadıysan, sadece damlamış olabilir vs. diye endişeleniyorsan ve üstüne de ertesi gün hapı içirdiysen kasmana gerek yok, hiç bir şey olmaz. Hamile kalmak kolay olduğu gibi bir o kadar da zordur. Aynı durum benim başıma da gelmişti. Kız kendini bana kilitlemeye çalıştı ama Allah'tan ben uyanık çıktım da durumdan kurtuldum. Sonralarda da tövbe ettim korunmasız Adriana Lima bile gelse elimi sürmem usta. İnşallah seninki de kuruntu ve korkudan ibaret olur da dersini alırsın, bir daha yapmazsın.

Paldır küldür kızın içine bırakmadıysan, sadece damlamış olabilir vs. diye endişeleniyorsan ve üstüne de ertesi gün hapı içirdiysen kasmana gerek yok, hiç bir şey olmaz. Hamile kalmak kolay olduğu gibi bir o kadar da zordur. Aynı durum benim başıma da gelmişti. Kız kendini bana kilitlemeye çalıştı ama Allah'tan ben uyanık çıktım da durumdan kurtuldum. Sonralarda da tövbe ettim korunmasız Adriana Lima bile gelse elimi sürmem usta. İnşallah seninki de kuruntu ve korkudan ibaret olur da dersini alırsın, bir daha yapmazsın.

helal kardeşim adirana şekli diyosun :D duy duy kerim [MENTION=46955]CottonCandy[/MENTION] adam adriyanaya hayır diyor.

Bende psikolojik olduğunu düşünüyorum tecrübeden değil de yani ertesi gün hapı yeterlidir diye düşünüyorum.

Ulan Mert öyle bir anlatmışsın ki " Ziyaaaaaa " diyesim gelmedi de değil hani :haha

Geri