• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Başım fena halde dertte

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Odessa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
adam konuya girmediğiine göre iptal :D [MENTION=6450]Reyes[/MENTION] kanka merti bilmem ama adriana gelse direk dalarım :D

Kusura bakmayın beyler işler sarpa sarınca cevap yazamadım hatta okuma firsatim bile olmadı yazdiklarinizi 9 ayrı eczaneden 20 ayrı hamilelik testi aldım tekrar test yaptığımızda 6 tanesi pozitif çıkarken 14 tanesi negatif çıktı testler b*ka sarınca kızı alıp özel bir kadın doğum uzmanına götürdüm kan alıp hormon testi yapıldı fakat doktorda duruma anlam veremedi hormon değeri normalin üzerinde fakat hamilelik seviyesinde değildi 1 hafta sonra tekrar gelin kesin sonuç alırız dendi kabus gibi geçen 1 haftanın ardından hiç hazır olmadığımız bir sonuç çıktı hamile oldugunu öğrendik kürtaj için hızlı karar vermemiz gerektiğini yasal olarak 4 hafta içinde alınabileceğini söylediler 1 hafta düşündük taşındık fakat ikimizinde öğrenci olduğu ve maddi durumlar göz önüne alınarak kürtaj kararı verdik kucuk bir operasyonla 30 dakika gibi bir sürede işlem allaha şükür sorunsuz tamamlandı fakat kız sonrasında perişan oldu çok şükür yavaş yavaş toparlıyoruz buda herkesin kulağına küpe olsun küçük hatalar geri dönüşü olmayan sonuçlar doğurabiliyor

İkiniz de psikolojik olarak çöktünüz ve birbirinizi toparlamak ikinizin elinde daha çok sahip çıkın birbirinize ve naylonu sevmiyorsanız yenge hanım adet olunca doğum kontrol hapına başlasın düzenli bir hayatınız varsa başınız ağrımaz ve adet dönemi düzenli olur başınız ağrımaz kız arkadaşının yanında ol zor bir durum bu.. yaptığınız hatayı onun yanında güçlü olarak elini sımsıkı tutarak hem telafi edersin hemde ilişkinizi güçlendirirsin. Canını fazla sıkma karşılıklı istek sonucu yaşanan talihsiz bir olay dini açıdan günah işlendiğin söylense de kız arkadaşına sahip çıkıp elinden tuttuğun sürece evliliğe kadar gidersiniz günah münah yalan olur ;)

Geri