• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ben böyle adaletin

IntocabLe

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
14 Kas 2009
Puanı
11
Tam aradığım kadınımı buldum dedim sevdiğim bu dedim tam açılacakken sevdiği varmış iyimi [emoji20] gel şimdi unut unutabiliyorsan.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çoğu kız öyle aşk sözleri paylaşır of yalnızız yine vs vs derler açılırsın sevdiğim var kusura bakma yapamam derler çoğu aynı

Samsung Galaxy S4 Cihazımdan Gönderildi.

Her dakika onu düşünüyordum kendimi ilk defa böyle hissettim ama biliyorumki sevgi karşılıklı bi şekilde unutmam lazım[emoji26]

Her dakika onu düşünüyordum kendimi ilk defa böyle hissettim ama biliyorumki sevgi karşılıklı bi şekilde unutmam lazım[emoji26]

Bende itiraf ediyom kaç kızla çıktım aynı dert bendede var kardeşim ama kısmetten öteye gidilmez sakın unutma

Son düzenleme:
Tam aradığım kadınımı buldum dedim sevdiğim bu dedim tam açılacakken sevdiği varmış iyimi [emoji20] gel şimdi unut unutabiliyorsan.

sana göre biraz çirkin bi kızla çık 2-3 yiyiş unutursun :D

Hoşlandığın insanı sevmeden önce bir araştırmalısın, körü körüne iş yapmışsın cezasını da almışsın.
Biraz araştırcaksın; sevdiği-çıktığı varmı? yaşı kaç? anne-babası ne hal? abisi-ablası varmı? ne yer-neyden hoşlanır?

Biraz çevresiyle konuşcaksın bunları, ohohohoyt size çok şey söylemek gerek :D

Zamanla unutuyorsun :D

İlk sevgilim beni aldattı bunu öğrenip ayrıldığımda bana en yakın arkadaşını ayarlamayı teklif etti
İkincisi ayrıldıktan bi süre sonra kanka dediğim insanla çıkmaya başladı
Üçüncüsüyle ikincisi yüzünden ayrıldık
Dördüncüsü ne olur bilmiyorum :D

Kısacası haline şükret :hsml:

Zamanla unutuyorsun :D

İlk sevgilim beni aldattı bunu öğrenip ayrıldığımda bana en yakın arkadaşını ayarlamayı teklif etti
İkincisi ayrıldıktan bi süre sonra kanka dediğim insanla çıkmaya başladı
Üçüncüsüyle ikincisi yüzünden ayrıldık
Dördüncüsü ne olur bilmiyorum :D

Kısacası haline şükret :hsml:

En sonuncusu tekmeyi koydu dimi sana :D

İlk kez birisine böyle bağlanmıştım kafam çok karışık.

geçer zamanla benim başıma çook geldi zamanla unutursun :D

ha biraz basedeyim

birinci kıza seni seviyorum dedim kız seni abim gibi görüyorum dedi ki kız benden 3 ay büyüktü :D
ikinci kıza yanaşacaktım yanaşamadan evlendi :D
üçüncü kıza konuşuyoduk işler tam iyi gidiyordu kız ayrı diyarlarda üniversite kazandı :D
dördüncü kıza yanaştım diyemedim bu 3 ünden sonra :D

şu anda sevgilim var ve mutluyuz sanırım yada öyle bir şey :D son olarak şunu söyleyeyim o ilk kızı sittin sene unutmayacaksın playboyun kralı olsanda sap sap gezsende ;) :)

geçer zamanla benim başıma çook geldi zamanla unutursun :D

ha biraz basedeyim

birinci kıza seni seviyorum dedim kız seni abim gibi görüyorum dedi ki kız benden 3 ay büyüktü :D
ikinci kıza yanaşacaktım yanaşamadan evlendi :D
üçüncü kıza konuşuyoduk işler tam iyi gidiyordu kız ayrı diyarlarda üniversite kazandı :D
dördüncü kıza yanaştım diyemedim bu 3 ünden sonra :D

şu anda sevgilim var ve mutluyuz sanırım yada öyle bir şey :D son olarak şunu söyleyeyim o ilk kızı sittin sene unutmayacaksın playboyun kralı olsanda sap sap gezsende ;) :)
Bi şekilde unutmaya çalışıcam hocam

Unutmaman daha hayırlı , tecrübe edinmiş oldun. Kurcalama boşuna kafanı , kimseden tavsiye alma kendin ne düşünüyorsan onu yap. Çünkü sen seviyorsun diğerleri değil
Hocam unutmayıncada aklımın bi köşesinde duruyor rahatsız edici şekilde karşıma bir başkası çıkana kadar zor [emoji30]

Hocam unutmayıncada aklımın bi köşesinde duruyor rahatsız edici şekilde karşıma bir başkası çıkana kadar zor [emoji30]

O kadarına da dayan , unutacağım dediğin sürece hatırlarsın benden söylemesi , çok kötüysen başka şeylerle uğraş derim

Geri