• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ben böyle adaletin

zamanla unutucaksın emin ol şimdi keşke gelse falan diye düşünüyosundur büyük ihtimal :)
ama hiç gerek yok seni istemeyeni sen hiç isteme

Akışına bırak diyorsunuz yani.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

----------

zamanla unutucaksın emin ol şimdi keşke gelse falan diye düşünüyosundur büyük ihtimal :)
ama hiç gerek yok seni istemeyeni sen hiç isteme
Aynen öyle [emoji3] beni istemeyenle bu saatten sonra hiç işim olmaz.

Akışına bırak diyorsunuz yani.

Aynı dert bendede var emin ol sonradan düşündüğün günlere yanıcaksın değermiydi diye biraz önce bana mesaj attı mesaj bile atmıyorum artık ben o derece :)

O gece yakar oynarken tam arkamdan vurmuştu erosun oku gibiydi [emoji7]

Bizde bunu yemeyiz :whst
Sırf egomu tatmin etmek için şunu saklıyorum lan pcde :D
GbBlJy.jpg

En fazla 1 ay sürüyor. :D O durumun içinde değilim şuan ama 1 aydan fazla sürmez. Bir dahakine dikkatli ol sakın hoşlandığını belli etme bu kızlar gerçekten senin acı çekmenden çok hoşlanırlar. Kendini özel biriymiş gibi zannettirirler. 21. YY'da kadının güzelliğine pek güvenme yani :)

Gittim body e yazıldım kafa dağıtıyorum iyi oluyor [emoji4]

Herkesin dedigi gibi unutucaksin zamanla ya da yeni birini bulucaksin oyle unutucaksin :) çivi çiviyi söker ;)

Aşık olabileceğin başka bir kız ile konuşmaya başla.

Belki unutursun

Unuturum unuturum [emoji2]

Geri