• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Beyler 2002 yılına ait garip altın hediye ettiler ne yapmalıyım ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Kaya101
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Satma ya kalsın sattıktan sonra napıcaksın bak ne güzel hayat dersi olmuş sana gördükçe hatırlarsın paranın herşey olmadığını.İlerde bakarsın başkasına verirsin öğüt verirken değeri olur dersin banada böyle böyle gelmişti diye satma kalsın.

eğer çok değerli bişey olsaydı adam satıp parasını kendi kullanırdı senden döner parası istemezdi. ya da adamın paraya ihtiyacı yok seni denemişte olabilir.

Sen onu al sakla, 75 yaşında git bir antikacıya sat belki bi paket sigara alırsın. :D (Belki 30 yıl sonra Suriye yok olur, elindeki şeyin değeri artar bilemem.)

At çöpe gitsin.

----------

Tabi altınsa altın fiyatı başka masele. Antika için değersiz.

#Bir şeyin antika değeri görmesi için, önce temsil ettiği değerleri, sonra eşlerini (yani bundan kaç tane varsa) kaybetmesi gerekir. Antikayla uğraşıyorum, elimde 100 200 yıllık bir ton metal altın paralar madalyalar var. Fazla üstünde durma altın yükseldimi sat.

Son düzenleme:
Değerli bişeyse sat gitsin değersizse sakla dursun bi kenarda :D Değerliyse düşünme sat hikaye anı manı yemişim.Git renkli fotokopisini çektir önlü arkalı ilerde anlatırsın çocuklarına bak böyle bi para vardı sattım sattım yedim beni örnek almayın dersin :D

araştır neymiş nerenin altını filan diye eğer pahalı güzel birşeyse okut gitsin elinde tutma derşm

Geri