• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Beyler 2dk Gelin Büyük Sorunum Var :(

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Lisra
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
10yıl sonra görücez seni :D ''Kızlar mı ?hhh onlar benim bir parçam heh heh heh'' falan dersin :D yada ''onlar bensiz yaşayamaz''

Onu boşver de senin önünde şimdi arabeks repçi kardeşlerimiz,ben sınıfın ağasıyım qinqim diyen çocuklar, kartlaşmış hocalar vs... vs. var aralarından en normallerini seçmek zorundasın

sigara içmiyorsan başlatırlar,ilk dönemde 20gün devamsızlıklar vs.
herşey kendi kafasında biter , içmiyorsa zorla kim ağzına tıkacak sigarayı? :D

o değil bende sınıf deiştirdim onlar 1 sene tanısmışlarken ben daha kimseyi tanımıyor olcam asıl ben napacam loo :(

---------------------------------------

Son düzenleme:
İlk önce ayna karşısında dene söyelemek istediklerini orada tekrar etmelisin bazı arkadaşlarımızın da söylediği gibi bu korkunu erken yenmelisin yoksa ilerde çok büyük sıkıntı çekersin

5 Yıl meslek lisesi okudum anadolunun en kabalık en pis meslek lisesi ilk yıl çok fazla dayak yedim ezildim sonra ortam kurup bebelerin ümüğünü sıktık.

Kısaca fazla zorlama takma yani bide kendini ezdirme yeter.

Bende geçen sene geçmiştim senin gibi bende nasıl yapıcam felan düşünüyodum hep. Sınıfa girdim güzel kızlar vardı utancımdam kafamı kaldıramadım ama 1-2 hafta sonra bi kaçıyla çıktım :D Yani kafaya takılcak bişey değilmiş.

Geri