• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Beyler :) Bir sorunum var :)

Tövbe tövbe ulan senin yorumlarından sonra Skrillex i bende utangaç hoş bir kız sanmaya başladım bak kafayı yemezsek iyidir

Ben kendimde olan ve hoşlanmadığım bir şeyi size aktarıyım.:grin Ben herhangi bir konuya yorum atarken veya yorumları okurken kişinin avatarına bakıyorum - haliyle gözüme çarpıyor- örneğin kişi avatarına kız koymuşsa sanki onu kız'mış gibi hayal ediyorum, sonra yorum yaparken diyelim ona adamım felan diyicem hiç içimden gelmiyor :shm:Yani sanki kızla konuşuyormuş gibi oluyorum:fky:

Mesela Hakan : D

benim eski avatarı hatırladın mı :D
silkroadosur

Evet aynısı banada oluyor hatta itiraf ediyorum

Skrillex ; yıllardır aradığım bayan kendisinden elektirik alıyorum utangaç ve mahçup tavırları çok hoşuma gidiyor.

Buradan forum huzurunda kendisine bu tavırlarından ötürü bir hediye armagan etmek istiyorum.

iuuq_NV_00xxx_SL_uvslgmpxfst_SL_dpn0vsvosftjn0qfncf_NK_bzjdjl_SL_kqh.jpg

Evet aynısı banada oluyor hatta itiraf ediyorum

Skrillex ; yıllardır aradığım bayan kendisinden elektirik alıyorum utangaç ve mahçup tavırları çok hoşuma gidiyor.

Buradan forum huzurunda kendisine bu tavırlarından ötürü bir hediye armagan etmek istiyorum.

iuuq_NV_00xxx_SL_uvslgmpxfst_SL_dpn0vsvosftjn0qfncf_NK_bzjdjl_SL_kqh.jpg

Bak benim sayemde içini döktün :D

Geri