• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Beyler Kız Mevzusu Toplanın

Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
3
1.5 ay önce dershanede dünyalar güzeli bir kızla tanıştım,ve kıza karşı olabildiğince ağır davrandım çünkü kızın daha önce konuştuğu hiç kimse olmamış,1.5 aydır hiç de fena gitmiyorduk hatta gelecek hayalleri bile kurmaya başlamıştık,ve işin güzel yanı ilk kez bir kıza yalan söylemiyor ve kullanmıyordum.Her neyse dün gece buluştuk,güzel bir tane kolye almıştım onu verdim.Daha önce hiç bu kadar güzel bir hediye almamıştım ama kabul edemem dedi,nedenini sordum,bana çok değer verdiğini ama korkak biri olduğunu ve benim ''kocaman'' yüreğimi haketmediğini söyledi.Ben de sustum,söylemeyecek misin bir şey dedi.İlk kez birine yalan söylemedim,birini kullanmadım,ilk kez mutlu hissettim ve ilk kez birine mutlu hissettirdim ya da öyle sandım,kötü yönlerim olabilir,ama ben buyum,kaldıramayacaksan kapı orada,s*ktir olup gidersin dedim.Yeterince açıktı dedi ve çekip gitti.Beyler,bilmiyorum,ne yapmalıyım?

Kiz seni sevmiyor bunu nazik bir sekilde söylemis daha ne uzatiyorsun. Birsey yapamazsin illa kiz seni sevcek diye birsey yok arkadas olarak göruyordur.

Sen kıza s*ktir olup gidersin de,sonra da ümit varmı diye burada konu aç. :rbk:

Madem ilk defa bir kıza böyle yalan söylemedin, madem ilk defa bir kıza güvendin gereğini yapmalısın. Yapman gereken şu ;
İçinde azıcık gurur varsa kenara koy gururunu, kız hediyeyi kabul etmedi diye çöpe atma hayallerinizi. Yaşayabildiğiniz kadar süre ilişki yaşayın, buna bir isim koymak zorunda değilisiniz. Kafa nereye biz oraya yapın. Cool takılın. Bana sorarsan, kıza o kadar ağır laf söyleyip mesaj atmasını yada bir adım atmasını bekliyorsan avucunu yalarsın. Önce adım at baktın ki kız adımına karşılık ters birşey yapmıyor demekki ortada bir yumurta var. Bu yumurtanın da pişmesi gerek, zamanla sonra herşey çözülür..

Ayrıca böyle konular görünce aşktı,işte yatmaktı falan küfür edesim geliyor. Fakat bazıları iyi yönle akıl istedikleri için yazdım. Bir düşün isterim.

'S.git' demişsin ya söylediğin lafın arkasında dur (sende kızı umursama) ya da özür dile bir dahada yapamayacağın sözler söyleme yani

Öncelikle madem bir kıza karşı ilk defa böyle şeyler hissettin , direk s*ktiri çekmek hata bence. Kızın belki kaygıları vardır tecrübesi olmadığı için devamı gelmez diye düşünüyodur falan gibi şeylerde olabilir. Bence biraz alttan alıp kıza konuyu açtırman lazımdır tereddütlerini falan öğrenseydin ve eğer seviyosan aşkta her zaman geri dönüş vardır dene birşeyler

Helal kardeşime ilk defa bi aşk konusundaki birini taktir ettim oda sensin bravo. :beer

Son düzenleme:
eğer sondaki eylemi yaptıysan benden sana yeni bir beyaz sayfa resmen kızı ezmişsin oradan daha umutlanma ayrıca demek ki sen onunla ilişkide olduğunu zannediyordun eğer böyle olmasaydı o kolyeyi kabul ederdi yani işin özeti sen bi nevi platonik ilişki yaşamışsın :)

eğer sondaki eylemi yaptıysan benden sana yeni bir beyaz sayfa resmen kızı ezmişsin oradan daha umutlanma ayrıca demek ki sen onunla ilişkide olduğunu zannediyordun eğer böyle olmasaydı o kolyeyi kabul ederdi yani işin özeti sen bi nevi platonik ilişki yaşamışsın :)

Öyle pat diye söylenir mi alıştıra alıştıra anlatıyordu adamlar :rc:

---------------------------------------

Son düzenleme:
Geri