• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Beyler Kız Mevzusu Toplanın

Ilık dedi olum sana kız ? :D
Ses kaydında ne olduğunu biliyor musun da :D Kız aynı screenshotta nikah günü almaya gidiyoruz da demişti iyi bakarsan :D

lütfen buradan s-ktr olup gidermisin hanım efendi gibimi? :D
Yok hanımefendiciğim eğer hemen şimdi buradan lütuf buyurup kalkıp gitmezseniz erlik uzvum ile sizleri duhul ederek zati halinizi rahatsız edeceğim. Bunu ikimiz de istemeyiz. Gibi :D

Tipik daha önceden doldurulmuş kız konuşması... Böyle kızların mutlaka bir tane çok yakın kız arkadaşı oluyor ve birbirlerine her b.ku anlatıyorlar, fikir alıyorlar. Öncelikle arkadaşı kesin ama kesin bu kızı doldurdu. Dahası da var, üzgünüm ama bu kız sana karşı gerçekten ciddi duygular beslemiyor. Eğer besleseydi böyle söylemezdi. Hak etmiyorum ne demek? Bir insan, sadece sevip değer verdiği insanla birlikte olmak ister. Hak etmiyorum diye bir şey yok. Madem hak etmediğini düşünüyorsun, hak etmek için çabala o halde. Bu kızlar çok sinir ediyor beni :pff

Ulan ekin yapmışsın yine yapacağını. Olm sana ne diyorum takma kafana bu konuları.

Geri