• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Beyler toplanın akşama "Ramen" yapıyorum.[RAMEN YAPTIM SSLER GELDİ TOPLAŞIN]

CaptainCoCo

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
15 Kas 2009
Puanı
348
Beyler toplanın akşama "Ramen" yapıyorum.[RAMEN YAPTIM SSLER GELDİ TOPLAŞIN]

Beyler akşama ramen yapıcam sahura mesajları atın heyecan ile bekleyin uzakdoğu yemeği olan ramen yapmak zorlayacak beni !!! Birazda doğaçlama yapacağım :D yapılış sıralamasını atmayacağım çünki uzun sürücek o yüzden yaptığım halini atıcam 12 gibi geliyor resim.

(2 gibide olabilir :D)

Örnek bir ramen :D

Pek benzemeyecek ama olsun :D
ramen_17574.jpg

Oppaaaaaaaa ramen eklendi beyler spoileri açarak yaptığım rameni görebilirsiniz üsttekine azda olsa benzedi hadi baaaaalım.Biraz türk usulü ramen yaptım doğaçlama ama olsun :D

Efenim öncelikle yeşil soğan,kuru soğan,maydonoz ve yeşil biberi (ben böyle çok beğendim) incecik kıyıyoruz.
r0qfz.jpg

Bir yandan makarna bir yandan karışım bir yandan yumurta tam gaz devam !
r0qfr.jpg

Efenim ondan sonra biraz salça atıyoruz o karışıma ( ben salça koydum çünki boş boş yemek istemedim az lezzet olsun tarzında :D birazda et kavurdum içi ve üstü boş durmasın diye.)
r0qg2.jpg

Yumurta biraz sal*ak çıktı onun kusuruna bakmayın siz böyle sarısı yana kaymış apta*l işte ne bekliceksiniz.Neyse kavurduğum etleri makarnanın üzerine koydum.Üzeri boş durmasın diye PASTIRMA ve maydonoz ile süsledim.
r0qgj.jpg

İtadakimasu !!!!! :)

Şef Notu;

Beyler lezzet çok harika biraz baharatlı ve acı alkol üzerine çok güzel gider diye düşünüyorum acayip fena bir yeme tarzı var hem suyu ile hem makarnası ile kendini yediriyor tahmin ettiğim gibi et ve pastırma yemeyi daha güzel bir hale soktu kim bilir coco ramen diye bir yer açarım belki tekrardan herkese afiyet olsun.

Son düzenleme:
Keşke dünkü yaptığım pizzayı atsaydım bende.:)

[FONT=&quot]edit123123[/FONT]

Son düzenleme:
Erdenizcim gözünü seviyim Allah'ın özene bezene yarattığı sebzeleri & malzemeleri mundar etme :\

spagetti yi kaynar suya koy kendilerinden geçince içine baharatları koy yeşil sogan maydanoz vs gibi sebzeleri koy ve kaynat biraz tamamdır ;) :D

spagetti yi kaynar suya koy kendilerinden geçince içine baharatları koy yeşil sogan maydanoz vs gibi sebzeleri koy ve kaynat biraz tamamdır ;) :D

Spoiler veriyorum 1!!

Et kavurucam yumurta haşlayacağım biraz enteresan şeyler atıcam içine :D

Yalnız benim bildiğim kadarıyla bu ramen'in spagettisi senin bildiklerin gibi değil. Özel olarak yapılıyor. Çeşnileri bile farklı. :ent

Geri