• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Beyler toplanın akşama "Ramen" yapıyorum.[RAMEN YAPTIM SSLER GELDİ TOPLAŞIN]

Herşey güzelde şu pişmemiş olan kırmızı et beni benden aldı :( içim kalktı ben bi kusup geliyorum.Malzemeler mındar olmuş, onları tek tek pişirip yeseydin keşke :\

bune la makarna pişirmiş üstüne çiğ et atmış pastırma atmış ramen diye yutturuyor :D

bune la makarna pişirmiş üstüne çiğ et atmış pastırma atmış ramen diye yutturuyor :D
Hı hı .s

Yemeğin tadını bilmiyorum. Dediğin kadar güzelse düzgün pişirmişindir ama görünümü çok kötü. Tasarım konusunda sınıfta kalmak bile söz konusu olmaz direk atılırsın :D

Narutomaki verdiniz domuz eti verdinizde bizmi güzel yapmadık ? !!!!

Elde olan imkanlar ile birşeyler çıkardım :D

Domuz eti mi! Abi onu sana önermem. Din yasaklıyor diye değil. Zaten dinle uğraşmam fazla. Çünkü her ne kadar tadı güzel olsa da bu domuz etlerinin hücreleri toksik atık biriktiriyor. Ve bu toksiklerin ilk hedefi kalp.

Hem narutomaki temin etmek kolay. Kipa'ya falan git. Zaten bu ramende kullanacağın malzemelerin hepsini oradan temin edebilirsin. Ucuzlar hem

Süs için demiştim domuz etini hani orjinalinde varya !!! :D

istanbuldaki kipalarda olabilir buradaki kipalarda ekmek makarna var başka birşey yok o yüzde malzeme sıkıntısı çektim :D

Süs için demiştim domuz etini hani orjinalinde varya !!! :D

istanbuldaki kipalarda olabilir buradaki kipalarda ekmek makarna var başka birşey yok o yüzde malzeme sıkıntısı çektim :D

Ha o zamam saygılar abi. :D :D Tasarımı her ne kadar kötü olsa da tadı iyi diyorsan iyidir. Üniversite'ye gidince bende yaparım bunları bir ara :D Yemek yapmaya bayılırım. :)

Yanlıs anlama, ümit abi tamamen emeğe saygıdan teşekkür vermiş, yoksa yaptığın birşeye beklemiyor görüntü olarak :D Tadını bilemem :rbk:

Yanlıs anlama, ümit abi tamamen emeğe saygıdan teşekkür vermiş, yoksa yaptığın birşeye beklemiyor görüntü olarak :D Tadını bilemem :rbk:

Gidin hepiniz beni tek bırakın. :/

Abi o kase gibi kasem yok işte tam imkan yok ya :D İlk defa ramen yaptım bukadar kötü görünmesi (size göre ) normal :D

----------

:'( Ben Lise'ye başladığımda 2. dönem aşçılık okuluna yazılacaktım. Hatta ailem kabul etmişti ama kayıtları kaçırmıştım. Ondan sonra hevesim söndü :D

Aynen benimde öyleydi ama puan yetmedi :(

Geri