• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Beyler :(

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MrCaner
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

MrCaner

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
26 Ara 2011
Puanı
171
dershaneye yazıldım yolda teyze oğlunu gördüm abooov oney lan öyle bi kol kası yapmış varya fışş aney :( aynı dershanede okucaz zaten fakat ben mezunum o da lise 4 de okuyor o yüzden saatlerimiz farklı dedim kız felan çokmu dedi ki ilk gittiğimde 10 kız 1 ben vardım sonra 1 çocuk geldi 10 kız 2 erkek oldu ben biliyorum beyler benim şansım yok okulda nasıl kız yoksa benim sınıfımdada kız olmıcak bildiğiniz dua felan varsa okuyun la :(

kızı boşver mtok da mühendislik felan kazanak yeter :D
Mtok mühendislikler kadar pis yer yok haberin olsun altından kalkabilecek misin o kadar pis işin :D Çünkü mühendisliğin bütün pis işlerini onlar yapıyorlar planlarla işleri yok direk makinenin içindeler yani :D

Mtok mühendislikler kadar pis yer yok haberin olsun altından kalkabilecek misin o kadar pis işin :D Çünkü mühendisliğin bütün pis işlerini onlar yapıyorlar planlarla işleri yok direk makinenin içindeler yani :D
iyiki öğrettin kardeşim

oldu-o-zaman-biz-kalkal%C4%B1m_175865.gif

o zaman çalışcaz çabalıcaz adam akıllı bi yer tutturcaz :D

iyiki öğrettin kardeşim

oldu-o-zaman-biz-kalkal%C4%B1m_175865.gif

o zaman çalışcaz çabalıcaz adam akıllı bi yer tutturcaz :D

Uzaktan eğitim bilgisayar mühendisliği düşünebilirsin.
Teknolojinin hızlı gelişimi ve özellikle bilgisayar teknolojisinin sürekli gelişen ve kendini yenileyen bir teknoloji olması bu alanda yetişmiş uzmanlara duyulan talebi her geçen gün artırmaktadır. Bu kapsamda Uzaktan Eğitim Bilgisayar Mühendisliği Bölümü, bilgisayar mühendisliği alanında eğitim-öğretim faaliyetlerinin zaman ve mekan bağlılığı olmadan sürdürülebilmesini sağlamaktadır. Bilgisayar mühendisliği bölümü mezunları ülkemizde iş bulma garantisine sahip olan meslek dallarındandır. Mezunlar yurtiçi ve yurtdışında şirketlerin bilgi-işlem birimlerinde (bankalar, holdingler, sanayi kuruluşları vb.), yazılım evlerinde, savunma sanayisinde (Aselsan, Havelsan vb.), Ar-Ge çalışmaları yapan firmalarda ve akademisyen olarak çalışabilmektedirler. Öğrencilere mezun olduktan sonra "Bilgisayar Mühendisi" unvanı verilir.

Uzaktan eğitim bilgisayar mühendisliği düşünebilirsin.
Teknolojinin hızlı gelişimi ve özellikle bilgisayar teknolojisinin sürekli gelişen ve kendini yenileyen bir teknoloji olması bu alanda yetişmiş uzmanlara duyulan talebi her geçen gün artırmaktadır. Bu kapsamda Uzaktan Eğitim Bilgisayar Mühendisliği Bölümü, bilgisayar mühendisliği alanında eğitim-öğretim faaliyetlerinin zaman ve mekan bağlılığı olmadan sürdürülebilmesini sağlamaktadır. Bilgisayar mühendisliği bölümü mezunları ülkemizde iş bulma garantisine sahip olan meslek dallarındandır. Mezunlar yurtiçi ve yurtdışında şirketlerin bilgi-işlem birimlerinde (bankalar, holdingler, sanayi kuruluşları vb.), yazılım evlerinde, savunma sanayisinde (Aselsan, Havelsan vb.), Ar-Ge çalışmaları yapan firmalarda ve akademisyen olarak çalışabilmektedirler. Öğrencilere mezun olduktan sonra "Bilgisayar Mühendisi" unvanı verilir.
o değilde mtokda bilgisayar mühendisliği yokmu orda ne kadar kötü bi iş olabilirki bilgisayar için :D

Geri