• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

BF3 Kaya Fiko Yaklaşın

Terk-i Diyar

Administrator
Aktiflik
K.Tarihi
20 Nis 2009
Puanı
755
Video da bi herif var ders veriyor galiba..

Bu akşam oyundayız sağa sola kaçmak yok .

Bir kaç ay içinde neyin ısırdığını bile anlayamayacaklar :)

caspian border en çok hoşuma giden haritalardan biri :D yalnız abi ben format atmadan gelemicem gibi duruyor bu arada sen o beceriyle adamların olduğu odaya gir cesedini bile bırakmazlar :D

caspian border en çok hoşuma giden haritalardan biri :D yalnız abi ben format atmadan gelemicem gibi duruyor bu arada sen o beceriyle adamların olduğu odaya gir cesedini bile bırakmazlar :D

O ilk ucuştu şimdi oldugum yerde 30 saliseden fazla durmuyorum :) çok hızlı topuk :P

O ilk ucuştu şimdi oldugum yerde 30 saliseden fazla durmuyorum :) çok hızlı topuk :P
topuk gunner ile aynı noktaya gelitirip doğru yeri tutturup roketleri ateşlemedikten sonra hiç bir işe yaramaz yoksa bende topukluyorum havada

en kısa yolu direk aşağıya atlıyorum :D

Allah'ım ne güzel bir siteyiz ne pro oyunculara sahibiz yauvv :D

Tır kullanamayan becerüksize bak sen hele :)
Şimdi videoda amaç tır kullanmak değil abi açık konuşayım :D, Oturup adam akıllı sürmek istesem ağlatırım o kamyonu da bakma işte videoda proluğa kasmıyorum :D

----------

tabi tabi :D BF3 multi tanıtımı yap hesabımı vereyim dediğimde pc kaldırmıyor deyip mutli oynamaktan korkan sen değildin gerçi :D
Pc kaldırıyordu da ben mi hayır dedim ? :D Sana da yolladım pc özelliklerini ota b.ka kasan bir laptopum var :D Yoksa ben ***** mıyım kankam bana süper ötesi oyun verecek oynamayacağım ? :D

HeatShot54 - Battlelog / Battlefield 3

edit:masaüstünde oyun hiç açılmaz oldu nfs mw ile uğraşırken onuda bozduk iyimi :D

----------

şu gördüğünüz kahraman abi :D

mmdlw.jpg

Son düzenleme:
ekledimde senin olduun odaya girmeye calıştım premıum diyor ?

Ne iş biz değilmiyiz yada birşey mi yapacaz ?
Ek paketleride indirdi bilkgim kadarı ile

Geri