• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

BF3 Kaya Fiko Yaklaşın

ekledimde senin olduun odaya girmeye calıştım premıum diyor ?

Ne iş biz değilmiyiz yada birşey mi yapacaz ?
Ek paketleride indirdi bilkgim kadarı ile
sende premiumsun zaten abi "HeatShot54 now has access to Premium for Battlefield 3" oda dolu diye öyle demiş olabilir ayıca senin çıktığın oda bu hala onu oynuyorum resimdeki haritadayım :)

sende premiumsun zaten abi "HeatShot54 now has access to Premium for Battlefield 3" oda dolu diye öyle demiş olabilir ayıca senin çıktığın oda bu hala onu oynuyorum resimdeki haritadayım :)

Cıkmadım düştüm
Oyunun mantığını yeni yeni kapmaya başlasım amaç bayraklar mış
ben kek gibi nereye saldıracağımı bilmeden dolanıyorum ortada

Cıkmadım düştüm
Oyunun mantığını yeni yeni kapmaya başlasım amaç bayraklar mış
ben kek gibi nereye saldıracağımı bilmeden dolanıyorum ortada
modları sayayım abi

Conquest,Conquest Large ,Conquest assault,Cunquest assault Large = bögle ele geçirme bayrakları ele geçirme yani.
Team DM,Team DM 16 Players = Ölüm oyunu
Air superiority = Uçak modu
Tank superiority = Tank modu
Scavenger = tabanca ile başlıyorsun etraftan silah vs toplayabiliyorsun bölge ele geçiriyorsun.
Conquest Domination = bi taraf bölgeyi koruyor diğer taraf saldırıyor.
Capture the Flag = bayrak ele geçirme adamların bayrağını alıp kendi basene getirip dikiyorsun.

[video=youtube;EZJ1qwiA8Hs]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=EZJ1qwiA8Hs[/video]

Aslında ilk bf2den başlamak gerekiyor orda zaten öğrenirsen j10 u ve f35 i bf3dede uçağı kullanırsın herhalde :D

Bu tarz oyunları oynarken çılgına dönmesem orjinal alırımda , FPS oyunlar yüzünden kaç tane mouse ve klavye gitti , 1 kerede güzelim monitör gitti. 2 yıldır hiç FPS oyun oynamıyorum bu yüzden ama bir yandanda oynamak istiyorum eğlenceli gibi gözüküyor BF3 :D

BF3 Multiplayer çok güzel grafikler falan harika fakat çokta fazla hile kullanımı var.Aimbot falan kullanıyorlar bütün zevki kaçıyor

Nihaha her türlü kapışmaya açığım bende iyi helikopter kullanırım yerden yerden :D

acill skype ye gel sorun var acontla alakalı
belki sen cözersin.
valla iyiki gelemem dedim abi M416 en çok adam öldürdüğüm 2. silah olmuş iyi oynadık bugün :D

mpr7f.png

Not:bundan sonra sırf medic oynarım bu silah için :D

Not 2:evde arkadaş vardı ayıp oldu çocuğa ben oyunu girip muhabbeti kesince gitti skypede duymuşsundur muhtemelen :D

Geri