• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

bf3 origin üzerinden bedava

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Lordios
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
peki bu packleri sonradan alabilme gibi bi şansım var mı? eğer beğenirsem mp yi?

20 liraya steamden bir kaç oyun daha alır oh :D
işteeee şüphelerim doğru çıktı ne yazıkki... Emrenin beyin seviyesi belli oldu çocuklar var bizim arkabalardan daha okula falan yeni başlamış görüyorum 5-10 liralık oyunlar var onları alıp tablette falan oynama derdindeler senin de onlarla aynı seviyede olduğunu gördüm sonunda :shm: aynen emre 5-10 liralık o velet oyunlarıyla çok işim var ya onu düşüneceğim birde...

işteeee şüphelerim doğru çıktı ne yazıkki... Emrenin beyin seviyesi belli oldu çocuklar var bizim arkabalardan daha okula falan yeni başlamış görüyorum 5-10 liralık oyunlar var onları alıp tablette falan oynama derdindeler senin de onlarla aynı seviyede olduğunu gördüm sonunda :shm: aynen emre 5-10 liralık o velet oyunlarıyla çok işim var ya onu düşüneceğim birde...
Velet oyunu sanmış :D Pahalı oyun kaliteli oyun mantalitesini kim öğretti ki size :D Bu mu bilinçli oyunculuk ? :D
Amnesia
Painkiller Hell & Damnation
Total War Rome II Culture Pack
Football Manager 2014 ve bunlar gibi bir sürü kaliteli oyun (ki bunlar steamin sadece anasayfasında görünen oyunlar) alınabilir 20 liraya :D O 20 lira dediğinle senin adını bile bilmediğin zınla kaliteli oyun alırım ben :D

Velet oyunu sanmış :D Pahalı oyun kaliteli oyun mantalitesini kim öğretti ki size :D Bu mu bilinçli oyunculuk ? :D
Amnesia
Painkiller Hell & Damnation
Total War Rome II Culture Pack
Football Manager 2014 ve bunlar gibi bir sürü kaliteli oyun alınabilir 20 liraya :D O 20 lira dediğinle senin adını bile bilmediğin zınla kaliteli oyun alırım ben :D
bana diyosun kendine bak birde.Ulan ciddi mi yazdım ben sence onu u.. Maksat troll maksat laf vurmak.

Geri