• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

bf3 origin üzerinden bedava

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Lordios
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Evet geçirdiğim en büyük kaz sensin :D
images

benim pc ozellikleri ıntel(R) Core(TM) i5CPU M460 @2.53GHz ekran kartı ATI Mobility Radeon HD 5650 directX11 falan diyor win 7 64 bit 3 GB ram var bide kaldırırmı bunu indirsem ?

bende zamanında humble den almıştım pre siz ama baya silah açtım oynayarak

Yalnız şunu da söyleyeyim ;

Oyun dosyasını diyelim ki C'ye kurdunuz ama D'ye taşımak istiyorsunuz; taşımayın çünkü oyun çalışmaz.
Oyunun bir dosyasında bile değişkilk yaparsanız oyun çalışmaz.
Oyunu Hard Disk'e atıp başka bilgisayarda çalıştıramazsınız, her bilgisayara ayrı ayrı yüklemeniz gerekir.

ve tekrardan indirmek zorunda kalırsınız.

Bana verilen silahlarla zor kill alıyorum . Sniperle bile kafaya 2 kez atmam gerekiyor :)

Bana verilen silahlarla zor kill alıyorum . Sniperle bile kafaya 2 kez atmam gerekiyor :)

Ilk başlarda verilen silahlarla tek atman zor SVD SV98 gibi silahlarla üst üste vurabiliyorsun zaten ileride açılan sniperlar daha sağlam

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ilk başlarda verilen silahlarla tek atman zor SVD SV98 gibi silahlarla üst üste vurabiliyorsun zaten ileride açılan sniperlar daha sağlam

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Deniz bu silahlar kill aldıkca kendiliğinden açılıyor mu yoksa point biriktirip mağazadan mı alıyoruz.

Geri