• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bi hayat dersi verip gidiyim ben.

Aktiflik
K.Tarihi
14 May 2011
Puanı
2
Beyler belirli bir kesimle yaşıtız ama forumun geneli yaş olarak küçük benden ama mesele bu değil biraz birşeyler karalamak istiyorum.Boş adamdan boş öğütler olarak algılayabilirsiniz ama hep boş insanlar yaşar böyle şeyleri zaten.Beni az çok tanıyanlar var hayatım boyunca ders çalışmadım forumlarda yazdım vs vs.Genç arkadaşlar içinde söyleyim çok karı kız ortamı kovaladım çok çevre yaptım çok kavga ettim şuan geçmişe baktığımda pişman olamıyorum insan yaptıklarından pişman olmaz ama yapmasam çok farklı olurdum bunun bilincine büyüyünce varıyosunuz.Ders çalışmanız manasında demiyorum kimin ne olduğu zerre ilgilendirmez beni ama hayatınıza dikkat edin bu çok önemli aşk hayatınız arkadaşlarınız ve aileniz.

Ne yaparsanız yapın aileniz fortumla dövse bile karşı gelmeyin yeri gelcek çevrenizde sadece onlar kalacaktır.
Arkadaş dediğiniz o kardeş dediğiniz adam bile günü gelecek size yanlış yapacak.
O uğruna öldüğünüz kız hiçbir zaman sizin kadar sevemiycek.

Birazdan ölümüne hayat derslerine başlıycam birileri okusada okumasada kızlar hakkında da birşeyler yazıcam reserved alabilirsiniz.Çok pis doluyum :D

----------

Kız konusunu biraz karışık onu sona saklıyalım arkadaşlarla başlayım.

Kural 1 : Fikirlerinizi asla arkadaşlarınıza tam olarak açmayın yada duygularınızı.Ne kardeşler gördüm küsünce düşman olan.Bu anlattıklarınız sonradan başınıza bela olur.Üniversiteye yeni geçecekler var kabak gibi açılmayın zaten böyle yapınca ortam malı olursunuz.biraz pasiflik her zaman iyidir.Arkadaşlarınızla yeyin için gezin ama hayatlarınızı onlar üzerine kurmayın ilerde pişman olursunuz.Emin olun üniversiteye geçince aranız açılcak zaten arkadaş konusunda da soğuk olacaksınız.Tek gezmek sizin için bir eğlence olacak.

bu yazılar biraz emreyi(kaptan-ı derya) hatırlattı :)

saat 2de kim iplicek hacı seni bak hala aynısın boş gezion o saatte :D Neyse sen yaz belki bir gün hayatın ücra bir köşesinde aklımıza gelirsin nowaytodie böyle demişti deriz :D

Geri