• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Cami avlusunda başlayan AŞK hikayem #

Aşk-i Memnu havasinda biraz karisik olsada güzeldi zevkle okudum herseyin hayirlisi demek lazim :D

Aynen öyle birşey olmadı diye üzülmeyeceksin bazen öyle biri giriyor ki hayatına gidene teşekkür ediyorsun o derece yani :)

arkadaşlar aranızda bol bol kitap okuyan varsa bunu okusun güzel ise yorum atsın lütfen bizde ona göre okuyalım :D bana bunu okumak ölüm lan :D
Şahsen ben hiç kitap okumam en son hocanın not vercem diye okuttuğu 120 sayfalık kitap vardı onu okudum o da 3 yıl oluyor ama nette gördüğüm uzun yazıları okumayı çok severim. Oku gayet iyi gidiyor.

Ayrıca o yağmur olayı da gerçekten komikmiş :D

Bizde anı çok ya süpriz doğum günü kutlamaları ve daha bir sürü hikaye anı ara ara ilgi geldikçe birşeyler paylaşırız hayatımızdan :)

Böyle anlatanlar çoğalırsa Ümit abiyle konuşup alt bölümlerden kullanılmayanı ele geçiririz :D

Hayatımızdan Kareler falan :haha

Çok teşekkür ederim :) Eğer bir fırsatın varsa git değerlendir sevdiğini söyle çünkü zaman hızla geçiyor söylemekten hiç birşey kaybetmezsin olmazsa yola aynen devam :)
Bu arada erinç biz seninle sanırım sroda beraberdik sen ben haydar uzun süreli bir dostluğumuz vardı hatırladın mı beni ?

----------

Arkadaşlar bu konuda sulu şaka yapmazsanız sevinirim :)

----------

Zaten şuanda yolda tanıştığım kızla beraberim çok iyi bir ilişkim var

Bırakın uleeeynnn, Okan şimdi palavra atma millete :D kız dileniyormuş cami avlusunda, buda görmüş falan fişman işte, erinç okan adam olun oglim az :P

-Neden nerden çıktı ki şimdi o

+Sadece dediğimi yap cama çık

-Evet çıktım cama seni dinliyorum

+Şuanda yağmur yağıyor görüyormusun ?
-Yoo bizim burda yağmıyor dedi (O an şaşırdım ve gülme krizine girdim :D)

+Nasıl ya yağması lazım

-İçeri geçiyorum dedi camı kapattı geçti 2 dakika sonra cama çıktı aa evet hafiften ciseliyor dedi

+Tekrardan cama çık bu kez seni son yoruşum

-Tamam şuan cama çıktım

+Şimdi ellerini aç

-Neden ya delimiyim

+Beni dinlesene sen

-Peki çıktım açtım ellerimi

+Tutabildiğin değilde tutamadığın yağmur damlası kadar seni çok seviyorum

-Bende seni yağmurdan sonra gelen toprak kokusu kadar çok seviyorum (2 dakika sonra bu mesajı attı)

Şimdi bunu bi kıza yazıcam yagmurda çiseliyor bakalım ne dıcek :D

-Neden nerden çıktı ki şimdi o

+Sadece dediğimi yap cama çık

-Evet çıktım cama seni dinliyorum

+Şuanda yağmur yağıyor görüyormusun ?
-Yoo bizim burda yağmıyor dedi (O an şaşırdım ve gülme krizine girdim :D)

+Nasıl ya yağması lazım

-İçeri geçiyorum dedi camı kapattı geçti 2 dakika sonra cama çıktı aa evet hafiften ciseliyor dedi

+Tekrardan cama çık bu kez seni son yoruşum

-Tamam şuan cama çıktım

+Şimdi ellerini aç

-Neden ya delimiyim

+Beni dinlesene sen

-Peki çıktım açtım ellerimi

+Tutabildiğin değilde tutamadığın yağmur damlası kadar seni çok seviyorum

-Bende seni yağmurdan sonra gelen toprak kokusu kadar çok seviyorum (2 dakika sonra bu mesajı attı)

Şimdi bunu bi kıza yazıcam yagmurda çiseliyor bakalım ne dıcek :D

Ahaha :D inşallah bizim hikayeden sanada bir ekmek çıkar sonucu bekliyorum dostum

Geri