• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

BILGILENDIRME :: Sansür Başladı Arkadaşlar (Haberi yayıldı)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan JeeKi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Çok ağır maddeler var hacım ya olmadı bak bu :D

Herşeye eyvallah fakat 1. madde yürürlüğe geçerse düz duvara tırmanıcaz gibi görünüyor

O kadar madde arasından sadece 1.maddeyi uygulasınlar sokaklar tecavüzcüden geçilmez.

Tecavüz o kadar artacağını sanmamda bir kızla bir erkek ilişkiye girmesi aşırı artar & hamilelik yaşı aşırı azalır ve 12-14 yaşında ilişkiye giren ergen sayısı 4x artar. Rezil bir durum ortaya çıkar

Daha şimdi torrentten Assasin Creed - Pes 14 indirdim sorun yok beyler yaşıyorum

2-6-8 maddeler sakat. Oyun yok, zaten çok büyük torrent ve oyun siteleri milyar dolar para cezası gelmesi lazım ona bakarsak ? Skridrow başta olmak üzere... Ayrıca basit yönlemlerle gizlenebiliriz. Hiç bilmiyorsak bir sunucu kiralar olur biter.

gidip tecavüzmü edelim ? dün gece 3,5 saat arşiv yaptım bugünde 20 gb torrent indirdim

kaç milyar ceza alırm :D

olm gelip annem gile demesinler sizin olan erotik şeyler izliyor :D

1620419_10152193242857103_1777562800_n.jpg

Ama bizim için daha iyi olur netten izlicemize kızlara yavşarız :D

Kusura bakma da lanet federaller her türlü modem üzerinde yaptığın herşeyi bulur. :D

OpenVPN sunucuları iş görür paralı bir sektör olduğu için yasal ortamda oluştuğuna göre güvenlik adı altında yaygınlaşacaktır,ücretsiz OpenVPN sunucularıda denenebilir :)Kelime filtresi ile takip yapılırmı bilmem :(

Böyle birşey olursa zaten 20 milyon insan sokağa dökülür daha önce şehitler için yapılmayan şeyler yapılır bizim insanımız böyle :)

söke söke geri dönüş olur :D

xV36RB.jpg

şaka amaçlı attım :D virus böyle bir şey yoktur.

haftaya kız meslek lise önlerinde takılıyoruz gençlerrr zalimuslar olarak :D

Geri