• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bilgisayar Bu Özelliklere Rağmen Kasıyor

İşlemcinin termal macunu tükenmiş, bu durumda da işlemci kendini sağlıklı soğutamadığı için fazla ısınmaya bağlı kasmalar olabilmesi muhtemeldir. Ayrıca, HDD'nin herhangi bir şekilde hasar almadığına, sarsılmadığına eminmisiniz? Çünkü daha 1-2 hafta önce aynı sorun bende de vardı. 8GB Ram, i7 işlemci vs. vs. sadece Silkroad değil hemen hemen herşey ölüm gibi kasıyordu. Macununu değiştirdim bu sefer o kasmalar gitti, yerine takılmalar geldi. Sonra hatırladım ki bilgisayarı mermerin üzerine düşürmüştüm. Dolayısıyla HDD hasar görmüştü. Onuda değiştirdim, yağ gibi akıyor bilgisayar şimdi. :)

Geri