• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bilgisayar toplama bır yardımcı olurmusunuz abılerım boyle bır oyun sıstemı yapacam.

Valla abim normalde bende o kadar para dokmek istemem ama ülkemızde bu rakam cıkıyor ayrıca bu sıstem normalde avrupada 3 bun -4 bın arası orda daha ucuzken ulkemızde bu kadar pahalı olması benı cok sasırtıyor keske doları 1.80 de dolastıgı zamanlarda olsaydık
Suan herkesin evınde yuksek performanslı bılgısayarlarımız olurdu sayet zaten işlemcı harıc beklıycem hocam dıger bılesenlerı alıp sadece işlemcıyı bekletcem bırde hocam bu intelın yenı cıkartacagı broadwell işlemcı x99 anakartlara uyumlu olacagı soylenıyor dogrumudur sızce

ESKİ İPHONE 5s 16 GB UZAY GRİSİ KULLANICISINDAN GÖNDERİLDİ

Ben pek anlamam pc işlerinden kardeş lakin şunu bilirim, hayatının sonuna kadar oyun oynamayacaksın 9 bin lira bir makineye yatırmak saçmalık olur haa dersen ki abi ben 9 bin lirayı örneğin, forklifte yatıracağım ve kiraya vereceğim o zaman mantıklı. Kendini çok kaptırma bu forumda çok bilgili insanlar var konuş onlarla uygunundan bir oyun bilgisayarı al. Ne kadar oynayabilirsin ki?

Tek oyun için degıl abım yuksek programlar da kullanıcam için programlama uzerınde okudum için boyle bır sıstem yapıyorum yanı benı senelerce goturcek

Tek oyun için degıl abım yuksek programlar da kullanıcam için programlama uzerınde okudum için boyle bır sıstem yapıyorum yanı benı senelerce goturcek

Topladınız mı ? Toplamadıysanız vatan üzerinden örnek bir kasa toplayayım. Fakat 2011 soket yerine 1151 soket işlemci alırsanız daha az güç çeker ve daha az ısınır.

- - - Güncellendi - - -

Fiyat'da aşağı çekmek mümkün. Bu sistem ile her şeyi yapabilirsin. Size görsel yönden mi güçlü yoksa işlem yapma açısından mı güçlü PC lazım.

ljd4GE.jpg

Son düzenleme:
Oyun için alıcaksan mutlaka rami işlemciden üstün tut. Ram kötüyse işlemci işe yaramaz. Tabi ben 5 yıl önce i7 almıştım hala daha iyi para ediyor ram zayıf kaldı ama 4gb. sen ramini mutlaka toplat çift slotlu 16gb 32 gb falan seviyelerine getir. 10 yıl yeter sana

Tabıkıde ram 8 gb yetmez hocam 16-32 gb olmalı paradise hocam bu arada tessekkur ederım

Windows 10 nu nasıl yapcaz hocam

Topladınız mı ? Toplamadıysanız vatan üzerinden örnek bir kasa toplayayım. Fakat 2011 soket yerine 1151 soket işlemci alırsanız daha az güç çeker ve daha az ısınır.

- - - Güncellendi - - -

Fiyat'da aşağı çekmek mümkün. Bu sistem ile her şeyi yapabilirsin. Size görsel yönden mi güçlü yoksa işlem yapma açısından mı güçlü PC lazım.

ljd4GE.jpg

Hocam musait misiniz hocam x99 sıstem zaten hem pahalı hemde fazla yuksek performans gerek yok bunun için bu yeni işlemci için yapacaktım ama vazgectım 6700k işlemcılı sıstem hem ucuza gelıyor hemde performanslı skaylecki secıyorum

Hocam musait misiniz hocam x99 sıstem zaten hem pahalı hemde fazla yuksek performans gerek yok bunun için bu yeni işlemci için yapacaktım ama vazgectım 6700k işlemcılı sıstem hem ucuza gelıyor hemde performanslı skaylecki secıyorum

Tavsiye ederim. 2011 soketler DDR4 3 geçiş ürünleriydi o yüzden çok paha hem. Ekran kartı tartışılmaz titan x fakat siz tabi fiyatı aşağıya çekebilirsiniz. Ekran kartında kısıp Ramleride 16 yaparsınız. gibi gibi.

Hocam asusun 980 ti rog serısınde ekran kartı var titan xle kapısıyor suan bende onu almaya kara verdım

Geri